تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

آیت الله ملکوتی در جمع راهپیمایان ۲۲ بهمن تبریز:

افتخار ماست که آمریکا از ما ناراضی است / دسته دسته کردن مردم و سیاسیون، توطئه دشمن است / مردم آتش زنندگان به پرچم را محو و نابود می کنند

آیت الله ملکوتی در جمع راهپیمایان ۲۲ بهمن تبریز با بیان اینکه افتخار ماست که آمریکا از ما ناراضی است؛ گفت: مردم آتش زنندگان به پرچم را محو و نابود می کنند.

افتخار ماست که آمریکا از ما ناراضی است / دسته دسته کردن مردم و سیاسیون، توطئه دشمن است / مردم آتش زنندگان به پرچم را محو و نابود می کنند

به گزارش ائل ، آیت الله هادی ملکوتی در جمع باشکوه راهپیمایان 22 بهمن تبریز با بیان اینکه انقلاب اسلامی یک نمونه بی بدیل در قرن بیستم بود؛ افزود: این قرن پر از انقلاب ها و کودتاها بود اما انقلاب ما از لحاظ رهبری و انقلاب کنندگان و اهداف هیچ شبیه دیگر انقلاب ها نبود.

قیام انقلابی مردم به محوریت امام(ره) بدلیل اختلافات طبقاتی، ظلم، تنگنای اقتصادی و هجوم به ارزش های اسلامی بود

وی ادامه داد: دیگر انقلاب ها یا کودتاها مخصوص یک طبقه یا اقتصادی و یا دعوا بر سر قدرت بود اما انقلاب اسلامی متعلق به همه طبقه ها و اقشار و هدف آن آبادی دنیا و آخرت انسان بود.

عضو مجلس خبرگان رهبری خاطر نشان کرد: قابل توجه مسئولین کشوری که قیام انقلابی مردم به محوریت امام(ره) بدلیل اختلافات طبقاتی، ظلم و ستم به مردم، تنگنای اقتصادی مردم و هجوم به ارزش های اخلاقی اسلامی بود و همه این ها باعث شد مردم به ندای امام لبیک گویند و همه این ها برای ما مایه عبرت است.

امروز آنقدر قدرت مند شده ایم که در معادلات جهانی حضور موثر داریم

وی تاکید کرد: مردم خواستار عدالت، عدم تبعیض و حکومت نخبگان دینی و علمی بودند و درصد بالایی از این اهداف محقق شد اما با نقطه مطلوب فاصله داریم.

آیت الله ملکوتی در تشریح دستاوردهای انقلاب اسلامی گفتا: از نظر علمی، سیاسی و اقتصادی در دنیا و منطقه قدرت موثری شده ایم در حالی که در زمان طاغوت دنیا دو قطب داشت اما امروز آنقدر قدرت مند شده ایم که در برابر استکبار جهانی ایستاده ایم و در معادلات جهانی حضور موثر داریم.

نماینده مردم آذربایجان شرقی در مجلس خبرگان رهبری ادامه داد: افتخار ماست که آمریکا از ما ناراضی است و اگر راضی باشد به بیراهه رفته ایم.

چرا عده ای وضع موجود را سیاه نمایی می کنند

وی با انتقاد از برخی سیاه نمایی ها از وضع موجود کشور، بیان داشت: چرا باید عده ای سیاه نمایی کنند؛ مگر رتبه علمی دانشگاه های امروز ما  با دانشگاه زمان شاه قابل مقایسه است؛ امروز در اقتصاد متکی به غیر نیستیم و به مانند دیگر اقتصادهای منطقه، پولمان وابسته به استکبار نیست.

آیت الله ملکوتی تصریح کرد: عوامل استکبار همه دست به دست دادند اما نتوانستند در این سال ها انقلاب اسلامی را از مسیر خود منحرف کنند و ان شاالله این راه را ادامه خواهیم داد.

آزادگان جهان همراه با انقلاب ما هستند / دسته دسته کردن مردم و سیاسیون، توطئه دشمن است

وی افزود: اگر مزدوران رسانه ای غرب علیه ملت ما سخن می گویند؛ متاثر نشوید چرا که آزادگان جهان با ما هستند و انقلاب ما را همراهی می کنند اما دشمن با شایعه و تهمت می خواهد مردم را از نظام دلسرد و متفرق کند.

عضو مجلس خبرگاتن رهبری تاکید کرد: دسته دسته کردن مردم و سیاسیون، توطئه دشمن است.

اتحاد ملت به محوریت ولی فقیه مانع بازگشت غارت گران به کشور است

وی در ادامه تشریح دستاوردهای انقلاب اسلامی، گفت: در زمان شاه یک‌نخست وزیر به انتخاب مردم نبوده است و از سیدضیا تا بختیار بجز مدت کوتاه دکتر مصدق؛ بقیه  همه دست نشانده انگلیس و آمریکا بودند و لیست نمایندگان مجلس را دربار تعیین می کرد اما بعد از  انقلاب تمامی مسئولین مستقیم و یا غیر مستقیم توسط مردم انتخاب می شوند.

والله مسئولین رده بالای نظام خائن نیستند / مردم آتش زنندگان به پرچم را محو و نابود می کنند

آیت الله ملکوتی تصریح کرد: اتحاد ملت به محوریت ولی فقیه مانع بازگشت غارت گران به کشور است؛ والله مسئولین رده بالای نظام خائن نیستند و به دشمن لبیک نمی گویند.

وی ادامه داد: در سفر رهبر انقلاب به تبریز از نزدیک شاهد بودم که رهبری شب را کم‌ می خوابید و مشغول تهجد و نماز شب بودند.

رهبرا جانمان را ایثار می کنیم تا تو بمانی؛ ایران بماند و اسلام بماند

استاد حوزه های علمیه با تاکید بر ایستادگی مردم، اذعان داشت:  مگر ملت اجازه می دهد عده ای پرچم اسلام را زیر پا بیاندازند و آتش بزنند؛ ملت این ها را محو و نابود می کند.

وی در پایان گفت: رهبرا جان برکف هستیم و هرجا بفرمایید جانمان را ایثار می کنیم تا تو بمانی؛ ایران بماند و اسلام بماند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

https://goo.gl/TWgS1Y
*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***