تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

گزارش ائل از ۲۲ بهمن تماشایی در تبریز:

همه برای ایران آمده اند / از اعدام نمادین مستکبران خونخوار تا مطالبه جدی از مسئولین برای مبارزه با فساد و تبعیض + تصاویر

مردم ولایتمدار تبریز قهرمان صبح امروز همزمان با سراسر کشور با حضور حماسی خود، جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی را تماشایی برگزار کردند.

همه برای ایران آمده اند / از اعدام نمادین مستکبران خونخوار تا مطالبه جدی از مسئولین برای مبارزه با فساد و تبعیض + تصاویر

به گزارش ائل ، در طلیعه فجر چهلم انقلاب اسلامی، مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه تبریز قهرمان با عشق و علاقه و غیرت، همزمان با سراسر کشور، با حضور حماسی خود جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی باشکوه برگزار کرده و با لبیک به ندای رهبر و مقتدای خود، امام خامنه ای، 22 بهمن تماشایی رقم زدند.

در نخستین دقایق آغاز راهپیمایی، عروسک های نمادین ترامپ و نتانیاهو، روسای جمهور خونخوار آمریکا و رژیم صهیونیستی در محل میدان نماز اعدام شدند.

حضور نسل چهارمی های انقلاب در جشن چله انقلاب اسلامی، بیش از هر چیزی نگاه ها را به خود جلب می کرد و آنها آمده بودند بگویند که آینده نظامن اسلامی را با حضور پرصلابت خود در صحنه های انقلاب، تضمین خواهند کرد.

Image title

Image title

امضای طومار توسط راهپیمایان تبریز بخش جالب توجه دیگری از حضور حماسی امروز بود که راهپیمایان ضمن تاکید بر رهنمودهای رهبر معظم انقلاب، از مسئولین کشور خواستار مبارزه جدی با «فساد» و «تبعیض» شدند.

Image title

Image title


پاسخ قاطع انقلابیون تبریز به «بی بی سی»

از صحنه سازی های جالب این راهپیمایی، حضور نمادین خبرنگار شبکه «بی بی سی» در بین راهپیمایان تبریز بود که مردم تبریز در مصاحبه های نمادین با این شبکه، بر محکومیت جنایات دشمنان و ایستادگی بر آرمان های نظام اسلامی علی رغم وجود برخی مشکلات داخلی، تاکید کردند.

Image titleشعارهای انقلابی و درخواست انقلابی برای اصلاح ساختار نظام بانکی

در کنار شعارهای انقلابی و حماسی که سر داده می شد؛ لزوم اصلاح ساختار بانکی نیز از دیگر مطالبات مردم انقلابی تبریز بود و بر همین اساس غرفه های دانشجویی «نهضت مردمی ممانعت از مبارزه با خدا» در اعتراض به سیستم ربوی بانک ها احداث شده بود که توجه مردم را به خود جلب می کرد.


Image title

Image title

Image title

برائت از استکبار جهانی و فتنه گران، رکن اساسی حضور حماسی امروز

شعارهای «مرگ بر آمریکا» «مرگ بر اسرائیل» «مرگ بر فتنه گر» و تاکید بر حمایت قاطع و همه جانبه از ولایت فقیه و امام خامنه ای عزیز، رکن اساسی حضور حماسی امروز تبریزیان قهرمان بود.

Image title

Image titleنماینده ولی فقیه در استان: این حضور، قدرت بازدارنده در برابر توطئه های دشمنان است

حجت الاسلام و المسلمین آل هاشم، نماینده ولی فقیه در استان در جمع راهپیمایان مردم تبریز و در گفتگو با خبرنگار ائل این راهپیمایی عظیم را قدرت بازدارنده مردم ایران در برابر توطئه های دشمنان دانست.

حضور مسئولین استانی و نظامی و انتظامی در کنار قاطبه مردم همیشه در صحنه تبریز و خانواده شهدا و ایثارگران، شکوه و جلوه خاصی به جشن انقلاب داده بود.


آیت الله هادی ملکوتی، نماینده مردم آذربایجان شرقی در مجلس خبرگان رهبری که سخنران این مراسم بود؛ گفت: افتخار ماست که آمریکا از ما ناراضی است.

وی تاکید کرد: دسته دسته کردن مردم و سیاسیون، توطئه دشمن است.


اخبار مرتبط:

آیت الله ملکوتی در جمع راهپیمایان ۲۲ بهمن تبریز:والله مسئولین رده بالای نظام خائن نیستند  


با دوستان خود به اشتراک بگذارید

https://goo.gl/7sXX9W
*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***