تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

دعوت خلیفه ارامنه آذربایجان از مردم برای شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن؛

چیفتچیان: هیچ توطئه‌ای نمی‌تواند به انقلابی که بر اساس خون شهدا پایه‌گذاری شده؛ آسیب بزند

خلیفه ارامنه آذربایجان از مردم برای شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن دعوت کرده و گفت: هیچ توطئه‌ای نمی‌تواند به انقلابی که بر اساس خون شهدا پایه‌گذاری شده؛ آسیب بزند.

چیفتچیان: هیچ توطئه‌ای نمی‌تواند به انقلابی که بر اساس خون شهدا پایه‌گذاری شده؛ آسیب بزند

به گزارش ائل ، چیفتچیان، خلیفه ارامنه آذربایجان در مراسم غبارروبی مزار شهدای ارامنه گفت: هر ایرانی به‌عنوان یک عضو از ملت، فراتر از نوع مذهب و قومیت‌گرایی، باید با حضور

وی بابیان اینکه شهدای ارامنه و تمام شهدای 8 سال دفاع مقدس در تبریز و سراسر ایران هرکدام به‌عنوان چراغ امید یک خانواده بودند، گفت: شاید شهدا قبل از شهادتشان به‌عنوان چراغ امید یک خانواده محسوب می‌شدند، اما این عزیزان با نائل شدن به درجه رفیع شهادت، نقش چراغ امید برای استواری و سرافرازی یک جامعه و فرهنگ را ایفا کردند.

چیفتچیان افزود: قدرت‌های شیطانی سعی در ضربه زدن به پیروزی‌های انقلاب اسلامی دارند، همچون اعلام قدس شریف به‌عنوان پایتخت اسرائیل که تلاش در ضربه زدن به جامعه اسلامی است، اما باید همگان بدانند هیچ ضربه و توطئه‌ای نمی‌تواند به خانه‌ها و انقلاب‌هایی که بر اساس خون شهدا پایه‌گذاری شده است آسیب بزند.

خلیفه ارامنه آذربایجان تصریح کرد: جامعه ارامنه تبریز و بنده در نقش یک ایرانی، نه به‌عنوان خلیفه کل ارامنه و همه مسئولین نظام در راهپیمایی 22 بهمن شرکت خواهیم کرد تا به جهانیان نشان دهیم که ما همه به‌عنوان ید واحد تحت لوای خون شهدا به انقلاب اسلامی پایبند هستیم. 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

https://goo.gl/Jb5MFj
*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***