تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

امام جمعه تبریز عنوان کرد:

مردم با حضور تماشایی در راهپیمایی ۲۲ بهمن پاسخ یاوه‌گویی‌‌های بدخواهان و دشمنان را خواهند داد

حجت الاسلام و المسلمین آل هاشم در خطبه های نماز جمعه تبریز گفت: مردم با حضور تماشایی در راهپیمایی ۲۲ بهمن پاسخ یاوه‌گویی‌‌های بدخواهان و دشمنان را خواهند داد.

مردم با حضور تماشایی در راهپیمایی ۲۲ بهمن پاسخ یاوه‌گویی‌‌های بدخواهان و دشمنان را خواهند داد

به گزارش ائل ، حجت الاسلام و المسلمین سیدمحمدعلی آل هاشم در خطبه های نماز جمعه تبریز در محل مصلای اعظم امام(ره) این شهر در ادامه مباحث اخلاق در خانواده، گفت: رعایت اعتدال در خوردن و آشامیدن از مهم‌ترین اصول بهداشت خانواده هست که از بروز بیماری ها جلوگیری می کند و در آیات قرآنی و روایات ائمه معصومین به آن تأکید شده است.

وی در ادامه با اشاره به اهمیت موضوعات زیست محیطی تصریح کرد:  موضوع آلودگی هوا با اینکه همه ساله تکرار می‌شود و شاید عادی به نظر برسد ولی یکی از تهدیداتی است که سلامت اقتصاد و جسمی جامعه را به خطر می‌اندازد و از این رو مسئولان با یک راه حل اساسی و به دور از سیاسی آن را حل کنند.

خطیب جمعه تبریز با تاکید بر حضور همگانی در راهپیمایی 22 بهمن، گفت: مردم غیرتمند آذربایجان همچون سایر مردم انقلابی ایران با تمام سلایق در راستای پیشبرد اهداف انقلاب و مقابله با شیطنت های استکبار در مراسم ۲۲ بهمن حضوری تماشایی و شکوهی دشمن‌شکن خواهند داشت.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی تاکید کرد: حضور هر یک نفر اضافه در راهپیمایی برابر با همان قدر عصبانی کردن دشمن  خواهد بود.

مقامات آمریکایی بدانند ملت ایران در مورد تسلیحات و برد موشک‌ها با آنها حرف نخواهد زد

وی با بیان اینکه استکبار جهانی می‌خواهد بین ملت ایران اختلافات ایجاد کرده و ذهن آنها را نسبت به مسئولان خدشه‌دار کنند؛ افزود: مقامات آمریکایی بدانند ملت ایران نه تنها در مورد تسلیحات، نوع موشک و میزان برد موشک‌ها با آنها حرف نخواهد زد بلکه این موضوعات مساله داخلی کشور بوده و اجازه دخالت به هیچ کشور خارجی را نخواهیم داد.

امام جمعه تبریز تاکید کرد: ملت ایران جواب تمام گستاخی و یاوه‌گویی‌‌های بدخواهان و دشمنان خود را در راهپیمایی ۲۲ بهمن به نحو احسن خواهد داد.

حجت الاسلام آل هاشم خاطر نشان کرد: در حالی وارد چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی می‌شویم که دشمنان اخیرا توطئه‌هایی ایجاد کرده و برخی موج سواری‌هایی از قضیه موسسات مالی طلب ایجاد کرده و از این موضوع سوءاستفاده کردند.


با دوستان خود به اشتراک بگذارید

https://goo.gl/Xb5yvk
*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***