تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

جواب تحقیر یک ملت چیست؟

مردم در انتظار جواب دندان شکن مسئولانشان به چشم بادامی ها هستند/ به کجا چنین شتابان آقای رئیس؟!

راه اندازی کمپین #تحریم_سامسونگ اقدامی جهادی از سوی مردم کشورمان است، اما در مقابل همین بصیرت و اقدام این دولتمردان هستند که باید در تراز مدیریتی بالا جواب تحقیر را بدهند و از عزت کشورمان دفاع کنند، کمااینکه مسئله تحقیر تنها ورزشکارانمان نیست، بلکه کل ملت ما توسط ایادی استکبار جهانی تحقیر شده اند.

مردم در انتظار جواب دندان شکن مسئولانشان به چشم بادامی ها هستند/ به کجا چنین شتابان آقای رئیس؟!

به گزارش ائل، کره‌جنوبی از بین 4 هزار ورزشکار شرکت کننده در المپیک زمستانی آن کشور، ورزشکاران ایرانی و کره شمالی را از دریافت هدیه المپیک ( گوشی گلکسی 8 سامسونگ ) محروم کرد! دلیل این تصمیم هم تحریم‌های سازمان ملل علیه ایران اعلام شده!!

این کوتاه ترین توضیحی بود که می توانست در مورد خبر اقدام کره ای ها علیه کشورمان به بیرون راه پیدا کند و به سرعت رسانه ای شود.

به راستی آن چیز که عیان است، چه حاجت به بیان است! تنها امید همه مردم کشورمان این است که با یک توئیت و یک محکوم کردن، جواب کره ها داده نشود و جواب دندان شکن و درخور شأن ایرانی ها به این کشور داده شود.

حالا فعالان فضای مجازی دست به کار شدند و کمپینی با عنوان #تحریم_سامسونگ به راه انداختند تا گوشزدی به مسوولین رده بالای کشورمان باشد برای دیر نجنبیدن.

در انتظار یک جو غیرت!

امروز حسین شریعتمداری در یادداشت روز روزنامه کیهان نوشت:

هدیه به ورزشکاران مصداق فروش نیست و در شمار خدماتی نظیر تامین محل اسکان و تهیه آب و غذا برای آنان تعریف شده و تلقی می‌شود، از این روی اقدام زشت و پلشت دولت کره‌جنوبی و شرکت سامسونگ که اسپانسر اصلی مسابقات المپیک زمستانی ۲۰۱۸ در کره‌جنوبی است بدون کمترین تردیدی با هدف تحقیر مردم ایران و نه فقط ورزشکاران کشورمان صورت گرفته است و بدون پرده‌پوشی باید گفت بی‌غیرتی محض است اگر این اقدام تحقیر‌آمیز کره‌جنوبی و شرکت سامسونگ با واکنش سنگین و پشیمان‌کننده جمهوری اسلامی روبرو نشود.

این اقدام تحقیرآ‌میز دولت کره جنوبی و شرکت سامسونگ در حالی است که محصولات شرکت سامسونگ و دیگر شرکت‌های کره جنوبی نظیر لوازم خانگی، گوشی‌های تلفن هوشمند، انواع خودروهای ساخت کره‌جنوبی سراسر بازار ۸۰ میلیونی ایران را در ‌اشغال خود دارند و همه ساله میلیاردها دلار از کیسه ملت را به جیب بی‌انتها و شکم سیری‌ناپذیر خود سرازیر می‌کنند.

اگر هدیه - و نه حتی فروش-
۴ دستگاه گوشی هوشمند سامسونگ به ورزشکاران ایرانی مشمول تحریم‌های آمریکا بوده و غیر قانونی تلقی می‌شود، چرا تسخیر بازار ۸۰ میلیونی کشورمان از سوی شرکت سامسونگ و تاخت و تاز آنان در بازار لوازم خانگی، تلفن‌های همراه و دهها عرصه دیگر با تحریم‌های آمریکا مغایرت نداشته و غیرقانونی محسوب نمی‌شود؟! مخصوصا آنکه ۴ گوشی همراه مصداق «هدیه» بوده است و تسخیر بازار ۸۰ میلیونی کشورمان مصداق تجارت است!

دستور صالحی‌امیری برای خرید گوشی و دلجویی از ورزشکاران اعزامی

رئیس کمیته ملی المپیک کشورمان از دستور برای خرید گوشی تلفن همراه و دلجویی از ورزشکاران کشورمان در المپیک زمستانی خبر داد.

راه اندازی کمپین #تحریم_سامسونگ

و چه دهن کجی از این بدتر که در عوض ایستادن در برابر تصمیم تحقیر آمیز کره ای ها علیه کشورمان، مسوول کشور خودمان به فکر گوشی خریدن برای ورزشکارانمان است، انگار که ورزشکار المپیکی ما گوشی ندارد و یا از اینکه به بقیه گوشی بدهند و به او ندهند، ناراحت! و همین جاست که باید گفت به کجا چنین شتابان آقای رئیس؟!

راه اندازی کمپین #تحریم_سامسونگ اقدامی جهادی از سوی مردم کشورمان است، اما در مقابل همین بصیرت و اقدام این دولتمردان هستند که باید در تراز مدیریتی بالا جواب تحقیر را بدهند و از عزت کشورمان دفاع کنند، کمااینکه مسئله تحقیر تنها ورزشکارانمان نیست، بلکه کل ملت ما توسط ایادی استکبار جهانی تحقیر شده اند.


با دوستان خود به اشتراک بگذارید

https://goo.gl/zMJxDK
*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***