تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

دختر خردسال تبریزی در دام آدم ربایان؛

شناسایی خودروی حامل محدثه همتی توسط پلیس آگاهی / تشریح جزئیات عملیات پیدایش توسط معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی آذربایجان شرقی

صبح امروز خبری مبنی بر دزدیده شدن دختر خردسال تبریزی در محله ایده لو، در صدر اخبار رسانه های استان قرار گرفت و پلیس آگاهی وارد ماجرا شده و عملیات پیدایش در دستور کار ناجا قرار گرفته است.

شناسایی خودروی حامل محدثه همتی توسط پلیس آگاهی / تشریح جزئیات عملیات پیدایش توسط معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی آذربایجان شرقی

به گزارش ائل ، صبح امروز خبری مبنی بر دزدیده شدن دختر خردسال و 3 ساله تبریزی در محله ایده لو، در صدر اخبار رسانه های استان قرار گرفت.

به گفته آشنایان این کودک؛ محدثه همتی به همراه خواهر بزرگترش برای خرید به سوپر مارکت محله شان در منطقه ایده لو تبریز رفته بودند که در مسیر بازگشت دو زن محدثه را می ربایند.


 انتشار گسترده تصویر این کودک از شب گذشته در شبکه های اجتماعی بازتاب فراوانی داشته است و در اکثر این پیام ها شماره تلفنی ذکر می شود که گویا شماره همراه پدر و مادر محدثه است.

بر اساس ادعای برخی منابع خبری، دوربین های مدار بسته موجود در آن منطقه چهره آدم ربایان را ثبت کرده است.


سرهنگ علی اسمعیل پور،  معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی آذربایجان شرقی در واکنش به این موضوع گفت: برابر اعلام والدین دختر بچه ی 3 ساله مفقود شده در منطقه ایده لو مبنی بر گم شدن فرزندشان بلافاصله تیم اداره مبارزه با جرائم جنایی آگاهی استان وارد عمل گردیدند.

سرهنگ  اسمعیل پور افزود: در بررسی های اولیه سریع خودروی پیکان که کودک با آن حمل شده بود شناسائی و به آگاهی استان دلالت داده شد.

این مقام انتظامی آذربایجان شرقی تصریح کرد: در آگاهی استان بازجوئی های اولیه و مقدماتی انجام و در ادامه راننده به مقام قضائی معرفی گردید.

وی تاکید کرد: عملیات پلیسی در جهت پیدایش کودک و عوامل احتمالی دست اندرکار مفقودی بی وقفه ادامه دارد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

https://goo.gl/ERhdjD
*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***