تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

تاکید بابایی اقدم بر نقش موثر مراکز اقتصادی محله کجوار در اشتغالزایی افراد جویای کار

فریدون بابایی در پروژه افتتاح سرای محله کجوار گفت: خیل مراجعینی که برای اشتغال به شورا مراجعه می کنند ما آنان را به کار در مراکز تولیدی و صنعتی این منطقه ارجاع می دهیم که خوشبختانه هم جوانان این محله و هم اطراف از جمله مایان و تعدادی از بیکاران تبریز را پوشش می دهد.

تاکید بابایی اقدم بر نقش موثر مراکز اقتصادی محله کجوار در اشتغالزایی افراد جویای کار

به گزارش ائل ، فریدون بابایی اقدم رییس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای شهر تبریز در مراسم افتتاح 6 پروژه عمرانی منطقه 7 که در سرای محله کجوار برگزار شد، بیان کرد: خیل مراجعینی که برای اشتغال به شورا مراجعه می کنند ما آنان را به کار در مراکز تولیدی و صنعتی این منطقه ارجاع می دهیم که خوشبختانه هم جوانان این محله و هم اطراف از جمله مایان و تعدادی از بیکاران تبریز را پوشش می دهد.

وی در ادامه افزود: تشکر دوم من از شهردار محترم است که در مدت 3 ماه از شروع بکار با حضورشان، اثرات قابل مشاهده و البته مورد انتظار را نشان دادند و در ادامه نیز انشاله نتایج آن را خواهیم دید.

بابایی اقدم با اشاره به مطرح شدن دغدغه های کجوار و حل این مشکلات در شورا، تصریح کرد: در فصل امسال بودجه نویسی، سعی آن را داشتیم که این دغدغه ها در حد ممکن که از طریق معتمدین محله اطلاع داده شده بود، برطرف شود.

وی ضمن تقدیر از شهردار منطقه 7، اقدامات توسعه ای این مطنقه را چشمگیر عنوان کرد که نمونه های آن امروز افتتاح می شود.

رییس کمیسیون معماری و شهرسازی، شورایاری و سرای محلات را استارت فعالیت های توسعه ی دانست که از نزدیک با دغدغه های مردم آشنا می شوند و از این طریق برنامه های توسعه ی تدوین می شود.

وی در پایان ضمن تشکر از معاونت های شهرسازی، معماری، خدمات شهری و تمامی کارکنان و زحمت کشان این منطقه گفت: بافت عمده منطقه 7 حاشیه نشین است که حداقل استانداردها در آن رعایت نشده است. انشاله با برنامه ریزی های مستمر و اصولی ساماندهی و موانع برطرف شود و تا بتوانیم موثر واقع شویم.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

https://goo.gl/Tv6q6k
*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***