تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

روایت یکطرفه مرد اصولگرای دیروز و اصلاح طلب امروز از دروغ های دولتمردان پیشین؛

سنجش میزان باورپذیری مردم از دیدگاه اکبرنژاد / از وعده های دولت راستگویان نیز کاش گفته می شد

اکبرنژاد در حالی دولت نهم و دهم را دروغگو و مردم را به نوعی ساده اندیش و پذیرنده دروغ معرفی می کند؛ که وی نسبت به وعده های روحانی از سال ۹۲ تاکنون که با شعار "دولت راستگویان" روی کار آمده بود؛ قضاوت و نظری ارائه نمی دهد.

سنجش میزان باورپذیری مردم از دیدگاه اکبرنژاد / از وعده های دولت راستگویان نیز کاش گفته می شد

به گزارش ائل ،  رئیس اصلاح طلب شورای شهر تبریز، دیروز در حاشیه بازدید از نمایش تئاتر "روال عادی"  موضوع نمایش نامه که حول محور بدگمانی و بی اعتمادی بود را بهانه کرده و اظهاراتی سیاسی و کنایه آلود نسبت به فضای حاکم بر جامعه بیان کرد.

شکور اکبرنژاد که گویا غیرمستقیم به نقد شرایط موجود در دولت قبل از روحانی می پرداخت؛ اذعان کرد که طی سال های گذشته شرایطی بر جامعه حاکم شد که حرف های دروغ بیش از سخنان راست برای مردم باورپذیر شود.

ادعای نقد این مرد اصولگرای دیروز و اصلاح طلب امروز نسبت به دولت نهم و دهم زمانی به یقین تبدیل می شود که او در خصوص دوران نمایندگی خود در مجلس هشتم اظهاراتی را در زبان جاری کرد.

وی در خصوص زمان حضور خود در مجلس که مقارن با روی کار بودن دولت احمدی نژاد بود؛ گفت: در آن دوران نیز در مجلس دیده می شد دولتمردان دروغ می گفتند اما مردم سخنان آنان را باور می کردند!

اکبرنژاد در حالی دولت نهم و دهم را دروغگو و مردم را به نوعی ساده اندیش و پذیرنده دروغ معرفی می کند؛ که وی نسبت به وعده های روحانی از سال 92 تاکنون که با شعار "دولت راستگویان" روی کار آمده بود؛ قضاوت و نظری ارائه نمی دهد.

لازم بود اکبرنژاد به این نکته نیز توجه می کرد که اگر به فرض دروغی هم گفته می شد و مردم باور می کردند؛ نباید در انتخابات سال 92 کاندیدایی پیروز می شد که بیشترین هجمه را به دولت وقت آورد چون که بر اساس ادعای رئیس شورای شهر تبریز، مردم دولت آن مقطع را قبول و باور داشتند.

وعده هایی چون احیای دریاچه ارومیه، رونق اقتصادی، تاسیس فرهنگستان هنر و ایجاد اشتغال و... از جمله وعده هایی است که تاکنون راستگویی از آن استباط نشده است.

غرض جانبداری از یک دولت خاص و یا تخریب دولتی دیگر نیست؛ اما اینکه وقتی رئیس شورای شهر تبریز و عضو ارشد ستاد انتخاباتی روحانی، به راحتی مردم را وسیله ای برای تسویه حساب سیاسی از دولت های دیگر می کند؛ شایسته یک مقام مسئول در نظام اسلامی نیست؛ لذا همه مسئولین در هر جایگاهی که باشند؛ لازم است به جای پاسکاری مشکلات به دیگران، پاسخگوی اقدامات خود باشند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

https://goo.gl/J9fWNB
*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***