تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

گزارش ائل از یورش شهرداری تبریز به مستمری نیازمندان تحت پوشش کمیته امداد امام(ره):

تبریز ۲۰۱۸ بهانه ای برای برش صندوق صدقات! / چرا فقط صندوق های کمیته امداد شامل طرح زیبا سازی شده و دیگر موسساتخیریه از گزند شهرداری در امان مانده؟ / سکوت شهین باهر و تایید تلویحی اقدام جنجالی معاون خود!

برش و جمع آوری صندوق صدقات کمیته امداد امام خمینی(ره) در سطح شهر، موضوعی بود که در دو روز اخیر خبرساز شد که ائل در گزارشی به حواشی آن پرداخته است.

تبریز ۲۰۱۸ بهانه ای برای برش  صندوق صدقات! /  چرا فقط صندوق های کمیته امداد شامل طرح زیبا سازی شده و دیگر موسساتخیریه از گزند شهرداری در امان مانده؟ / سکوت شهین باهر و تایید تلویحی اقدام جنجالی معاون خود!

به گزارش ائل، برش و جمع آوری صندوق صدقات کمیته امداد امام خمینی(ره) در سطح شهر، موضوعی بود که در دو روز اخیر خبرساز شد.

شهرداری تبریز علت این اقدام خود را ساماندهی این صندوق ها به بهانه تبریز 2018 عنوان کرده است در حالی که به گفته مدیر کل کمیته امداد امام(ره) استان بنا بود این اقدام با هماهنگی شهرداری و کمیته امداد صورت گیرد.

حتی پیش از این اقدام جنجالی شهرداری در برش صندوق ها و عدم تحویل آن به کمیته امداد، مسئولین امداد خودشان پیش قدم شده و برخی صندوق های صدقات در برخی محورهای محل تردد را جمع آوری کرده بودند اما معاونت خدمات شهری شهرداری، بدون توجه به این موضوع و بدون اطلاع قبلی، به سمت صندوق صدقات یورش برده و هدیه خود به بهانه 2018 را اینگونه به نیازمندان اهدا کرد.

نکته جالب اینکه برش و جمع آوری صندوق صدقات فقط شامل کمیته امداد شده و صندوق های دیگر موسسات امور خیریه از گزند خدمات شهری در امان مانده است.

کلامی، مدیر کل کمیته امداد استان در واکنش به این اقدام می گوید: ۳۰ هزار خانواده تبریزی تحت پوشش کمیته امداد استان بوده و برش این صندوق‌ها میزان درآمد کمیته امداد استان را کاهش می‌دهد و این اقدام هدیه شهرداری به ۳۰ هزار خانوار نیازمند است!

حال این سوال پیش می آید که چرا این زیباسازی فضای شهری فقط شامل صندوق های کمیته امداد شده و دیگر موسسات خیریه خصوصی شامل این طرح نشده اند که باید پاسخ آن را از مسئولین جستجو کرد؟

نکته جالب اینکه شهردار تبریز نیز با سکوت خود در برابر این موضوع، نوعی مهر تایید تلویحی به اقدام معاون خدمات شهری خود می زند!

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

https://goo.gl/bQEvYA
*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***