تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

عضو پیشین شورای شهر تبریز در گفتگو با ائل:

برداشتن نرده های مصلی توسط امام جمعه انقلابی، موجب مسرت گشت / مسئولین موانع و نرده های نرم افزاری بین خود و مردم را حذف کنند

محمد حسن اسوتچی در گفتگو با خبرنگار ائل گفت: برداشتن نرده های مصلی توسط امام جمعه انقلابی، موجب مسرت گشت .

برداشتن نرده های مصلی توسط امام جمعه انقلابی، موجب مسرت گشت / مسئولین موانع و نرده های نرم افزاری بین خود و مردم را حذف کنند

محمد حسن اسوتچی در گفتگو با خبرنگار ائل با اشاره به اقدام اخیر امام جمعه تبریز در جمع اوری نرده های حایل میان مردم و مسوولین در نماز جمعه، اظهار کرد: شنیدن این خبر موجب مسرت شد، چون این اتفاقات جزو مقولات اولیه و تشکیل دهنده انقلاب اسلامی است.

وی با تاکید بر لزوم وجود وفاق میان مردم و مسوولین، ادامه داد: اتحاد و همدلی میان مردم و مسوولین نظام همواره موجب یاس دشمنان به خصوص دشمنان خارجی شده و انقلاب را در برابر تهدیدات مصون نموده است.

این عضو سابق شورای اسلامی شهر تبریز در ادامه سخنان خود با تقدیر از اقدام انقلابی حجت الاسلام آل هاشم، بیان کرد: در اوایل انقلاب، نرده های موجود به خاطر ترورهایی که سازمان منافقین برنامه ریزی می کردند گذاشته شد و امروز هم که به برکت خون پاک شهدا کشورمان در امنیت کامل به سر می برد، وجود این نرده ها ضروری نیست.

وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: پیرو این اتفاق از امام جمعه محترم تبریز و مسوولین انتظار داریم که به دنبال برداشتن موانع سخت افزاری مابین مردم و مسوولین، ان شالله قدم ها را جلوتر بگذارند و موانع و نرده های نرم افزاری را نیز تا حد امکان حذف کنند.

اسوتچی در پایان گفت: ارتباط هر چه بیشتر بین مردم و مسوولین نظام در پررنگ کردن اعتمادهایی که هرازگاهی رنگ می بازند، تاثیرگذار خواهد بود.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

https://goo.gl/r52yVt
*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***