تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

پدر شهید مدافع حرم حامد جوانی در گفتگو با ائل:

شهدای مدافع حرم اجازه ندادند حضرت زینب(س) دوباره به اسارت رود / از طعنه و تهمت ها ناراحت نمی شویم چون به تکلیف عمل کردیم

پدر شهید مدافع حرم حامد جوانی بمناسبت ولادت حضرت زینب(س) در گفتگو با ائل گفت: شهدای مدافع حرم اجازه ندادند حضرت زینب(س) دوباره به اسارت رود .

شهدای مدافع حرم اجازه ندادند حضرت زینب(س) دوباره به اسارت رود / از طعنه و تهمت ها ناراحت نمی شویم چون به تکلیف عمل کردیم

جعفر جوانی، پدر شهید مدافع حرم حامد جوانی بمناسبت ولادت حضرت زینب(س) در گفتگو با ائل گفت: همانگونه که شهید جوانی در وصیت نامه خودش گفته بود که "یا حسین اجازه نخواهیم داد خواهرت دوباره به اسارت رود و دخترت دوباره سیلی بخورد" آرزوی قلبی همه شهدای جبهه مقاومت این بود که در راه دفاع از حریم آل الله به شهادت نایل شوند.

وی ادامه داد: حامد من همیشه آرزو می کرد همانند حضرت عباس(ع) در راه زینب(س) شهید شود در نهایت هم به آرزویش رسید و لقب «شهید ابالفضلی» گرفت.

شهدای جبهه مقاومت آرزو داشتند حرم آل الله در سوریه مملو از زائر باشد

این پدر شهید ضمن توصیه نائب الزیاره شهدا بودن به زائرانی که اگر روزی به حرم حضرت زینب(س) و حضرت رقیه(س) مشرف شوند؛  تصریح کرد: آرزوی تمامی شهدای جبهه مقاومت اسلامی این بود که با فدا کردن جان خود شرایطی فراهم شود که حرم آل الله همیشه مملو از زائرین بوده و همه شیعیان بتوانند به زیارت ائمه اطهار(ع) مشرف شوند.

وی در پایان در مورد کسانی که به شهدای مدافع حرم طعنه و تهمت می زنند؛ افزود: از اول خلقت تاکنون حق همیشه مورد تهمت واقع شده است و ما اصلا از این طعنه ها و تهمت ها ناراحت نمی شویم چرا که طبق فرموده امام خمینی(ره) ما به تکلیف عمل می کنیم.

جوانی تاکید کرد: ما فقط از خداوند متعال می خواهیم که این افراد جاهل و نادان را هدایت کند و اگر هم قابل هدایت نیستند؛  محو و نابود گرداند.


اخبار مرتبط:

پدر شهید فخیمی: خدا را شاکریم که فرزندمان را در راه حضرت زینب(س) قربانی کردیم

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

https://goo.gl/DcjXrv
*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***