تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

تقدیر فرج قلی زاده از نقد منصفانه ائل علیه خود؛

ظرفیت بالای نقدپذیری مرد حقوقدان شورا الگویی برای دیگر مدیران / برخورد منطقی جای خود را به شکایت، تطمیع و تهدید می دهد

در پی نقد پایگاه خبری ائل از اظهاارت مرد حقوقدان شورای شهر تبریز، این مقام مسئول در واکنش یجالب، ظرفیت بالای نقد پذیری خود را نشان داد.

ظرفیت بالای نقدپذیری مرد حقوقدان شورا الگویی برای دیگر مدیران / برخورد منطقی جای خود را به شکایت، تطمیع و تهدید می دهد

به گزارش ائل، در پی اظهارات هفته گذشته محمد فرج قلی زاده، عضو اصلاح طلب شورای شهر تبریز به انتصابات اخیر شهردار تبریز در صحن علنی شورای شهر که واکنش رسانه ها و شهردار را برانگیخت، پایگاه خبری ائل در گزارشی تحلیل، به نقد این اظهارات پرداخت.

فرج قلی زاده که در صحبت های خود، شهین باهر را ملزم به پاسخگویی در خصوص انتصابات خود کرده و رنگ و بوی دخالت در امور شهردار در آن دیده می شد؛ مورد نقد پایگاه خبری ائل قرار گرفت.

این پایگاه خبری همچنین نسبت به بخش دیگری از اظهارات فرج قلی زاده در خصوص ادعای تصمیم گیری های شهری در خارج از شورا و شهرداری، واکنش نشان داده و آن را ضعف در نظارت شورا توصیف کرده بود.

بدنبال این واکنش رسانه ای، فرج قلی زاده طی تماس تلفنی با تحریریه ائل، این نقد را منصفانه دانسته و از اینکه این رسانه بطور منصفانه و جدی به مسائل شورا و شهرداری ورود کرده بود؛ تشکر کرد.

این اقدام ارزنده مرد حقوقدان شورای شهر از آنجا تامل برانگیز و البته قابل تحسین است که وی برخلاف مشی اغلب مدیران و مسئولین که وقتی مورد نقد رسانه ها قرار می گیرند؛ دست به شکایت، تهدید و یا تطمیع می زنند و رفتار غیرحرفه ای در برابر نقد خود انجام می دهند.

بی شک ظرفیت بالای نقد پذیری و برخورد منطقی فرج قلی زاده در مواجهه با افکار عمومی می تواند الگویی برای سایر مسئولین قرار گیرد که به جای پاسخگویی برابر مواضع خود؛ پای رسانه ها را به دادگاه ها می کشانند.

به امید روزی که هیچ مدیری از هیچ رسانه ای شکایت نکند و اگر هم رسانه ها در برابر نقد مسئولین از دایره انصاف خارج شدند؛ در همان فضای رسانه ای و با جوابیه آن مقام مسئول حل و فصل شود.


اخبار مرتبط:

نقدی بر گلایه های مسموم به جناح بازی مرد حقوقدان شورای شهر تبریز

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

https://goo.gl/vaZ9nF
*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***