تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

امام جمعه موقت تبریز مطرح کرد:

ترامپ نادان، با رفتارهای ابلهانه خود، دنیا را می خنداند / سرنوشت همه مسلمانان به فلسطین و قدس وابسته است

امام جمعه موقت تبریز در خطبه های نماز جمعه این شهر گفت: جان خود را در راه اعتلا و اقتصاد کشور از دست داده اند.

ترامپ نادان، با رفتارهای ابلهانه خود، دنیا را می خنداند / سرنوشت همه مسلمانان به فلسطین و قدس وابسته است

به گزارش ائل، حجت الاسلام احمد مطهری‌اصل در خطبه‌های  نماز جمعه تبریز  در مصلی اعظم امام خمینی(ره) این شهر  گفت: خداوند اعمال انسان را با تقوا  می‌پذیرد و اینکه اگر گاهی دعاها مستجاب نمی‌شوند بدلیل سفارش خدا است که هیچ گاه گناه نکنید.

مسئولان به مشکلات پرستاران توجه کنند / شهدای کشتی سانچی جان خود را در راه اعتلا و اقتصاد کشور از دست داده اند

خطیب موئقت جمعه تبریز با اشاره  به سالروز  ولادت حضرت زینب(س) و روز پرستار، گفت: به فرموده مقام معظم رهبری پرستاران  فرشتگان رحمت برای بیماران هستند و مسئولان به مشکلات این قشر توجه کنند.

وی همچنین به حادثه تلخ کشتی سانچی نیز پرداخته و افزود: جان باختگان این حادثه جان خود را در راه اعتلا و اقتصاد کشور از دست داده اند.

امام جمعه موقت تبریز در ادامه  اظهارات جنجتالی رئیس جمهور آمریکا علیه ایران را یادآور شده و تصریح کرد: ترامپ با رفتارهای ابلهانه عادت به خنداندن دنیا دارد و از سویی او به قدری نادان بوده  که به میلیون‌ها انسان توهین منی کند.

مدری حوزه های علمیه آذربایجان شرقی به روز غزه و اهمیت قدس شریف تاکید کرده و بیان داشت: سرنوشت همه مسلمانان به فلسطین وابسته است و اگر قدس آزاد نشود سایر کشورهای مسلمان نیز در خطر خواهند بود.

وی اظهار کرد: اگر رژیم غاصب صهیونیستی  به قدس مسلط شود به ایران و عراق و سوریه نیز طمع خواهد داشت و از این رو باید در قدس این طمع خفه شود زیرا طمع و هدف آنها از نیل تا فرات است.با دوستان خود به اشتراک بگذارید

https://goo.gl/sQoYmp
*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***