تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

شکوائیه دردآلود برادر شهید از جامعه:

از طرفی مردم به ما می گویند به حد کافی می خورید و از سوی دیگر مسئولین هم اعتنایی به ما نمی کنند

در مراسم گرامیداشت شهدای دانشجوی دانشگاه تبریز برادر دانشجوی شهید حسین شیرین سرند در سخنانی تامل برانگیز نسبت به بی اعتنایی مردم و مسئولین به خانواده شهدا گلایه کرد.

از طرفی مردم به ما می گویند به حد کافی می خورید و از سوی دیگر مسئولین هم اعتنایی به ما نمی کنند

به گزارش ائل، مراسم گرامیداشت شهدای دانشجو بمناسبت بمباران وحشیانه دانشکده فنی توسط ارتش بعثی صدام در سال 65، در محل موزه شهدای دانشگاه تبریز برگزار شد.

در این مراسم علاوه بر قالب کلیشه ای و حضور سخنرانان مختلف، برادر یکی از شهدای دانشجو به نه نمایندگی از خانواده 22 شهید دانشجوی بمباران به ایراد سخنرانی کوتاه پرداخت که حاوی نکته اساسی و البته غمبار بود.

برادر دانشجوی شهید حسین شیرین سرند که خود را  جانباز نیز معرفی می کند در سخنانی تامل برانگیز نسبت به بی اعتنایی مردم و مسئولین به خانواده شهدا گلایه کرده و گفت: نه بنیاد شهید و نه مردم خانواده شهدا را به خوبی تحویل نمی گیرند.

وی ادامه داد: مردم می گویند که این خانواده شهدا به حد کافی می خورند و از این جهت بی حرمتی می کنند و از سوی دیگر هم بنیاد شهید به نیازهای ما توجه نمی کند و این بی حرمتی از دو طرف به ما می شود.

این برادر شهید ضمن تاکید بر حمایت خانواده شهدا از نظام مقدس جمهوری اسلامی، بیان داشت: مشکل اشتغال و بیکاری جوانان در کشور غوغا می کند و مسئولین باید فکری اساسی به این موضوع کنند.

گفتنی است 22 دانشجوی شهید دانشکده فنی دانشگاه تبریز در 27 دی ماه 1365 در حین کار در این دانشکده جهت امورات تخصصی برای پشتیبانی جبهه های اسلام، با بمباران هواپیماهای بعثی به شهادت رسیدند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

https://goo.gl/yoc8bo
*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***