تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

سردار سلامی در تبریز:

آمریکایی ها تا شرق مدیترانه رانده شدند و تا دریای سرخ تحت تعقیب اند

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران در مراسم تکریم و معارفه فرمانده سپاه عاشورا در تبریز گفت:آمریکایی ها تا شرق مدیترانه رانده شدند و تا دریای سرخ تحت تعقیب اند.

آمریکایی ها تا شرق مدیترانه رانده شدند و تا دریای سرخ تحت تعقیب اند

به گزارش ائل ،  سردار حسین سلامی در مراسم تکریم و معارفه فرمانده سپاه عاشورا در تبریز با اشاره به هوشیاری مردم تبریز در آشوب های اخیر گفت: فتنه اخیرآزمون بزرگی برای اثبات فهم مردم این دیار بود که نمایانگر عظمت روحی مردمی است که برای وفاداری به نظامی که می خواهد کرامت و عظمت انسان ها را به انها ببخشد؛ ایستاده اند و  وفاداری با روح این مردم آذربایجان عجین شده است.

وی ادامه داد:  انقلاب اسلامی برای احیای کرامت انسان ها و رهایی مردم از طواغیت و ایجاد حریت و تحقق عدالت ظهور کرد و همه قدرت های ستمگر برابر ان صف آرایی کردند.

جانشین فرمانده کل سپاه تصریح کرد: وقتی اسلام در انقلاب اسلامی ظهور کرد همه مسلمانان در گورستان جهالت مدرن به خواب رفته بودند و اسلام و انقلاب آمد تا هویت اصلی را به مسلمانان برگرداند و از خواب عمیق شبیه به مرگ بیدار کند.

وی افزود: امام عزیز بیرق آزادگی را با انقلاب برافراشت و همه مستکبران در برابر ظهور مجدد آیات آسمانی ایستادند و تاریخ سختی آفریده شد اما ملت بزرگ ایران به برکت رهبری های امام راحل و پس از ایشان با رهبری های حکیمانه امام خامنه ای توانست بر طواغیت بزرگ و قدرت های بزرگ و امپراتوری های بی نظیر تاریخ بشر، فائق آید.

سردار سلامی با اشاره به دشمنی های آمریکا با انقلاب اسلامی، بیان داشت: آمریکا از جهت مادی قدرت یی نظیرترین قدرت تاریخ بشر است اما همه در عرصه ها از ملت ایران بارها شکست خورده است.

وی همچنین با اشاره به ادعای آمریکایی ها مبنی بر ترس ایران از آنها، گفت: روزگاری مستشاران نظامی آمریکایی، ایران را اداره می کردند اما امروز نه تنها در ایران حضور ندارند بلکه تا شرق مدیترانه پس رانده شدند و تا دریای سرخ تحت تعقیب اند و قدرت خلق هیچ پیروزی علی رغم تمام هزینه ها را ندارند.

جانشین فرمانده کل سپاه با تاکید بر پایان ذخایر استراتژیک در آمریکا؛ گفت: آنها هر چه هزینه کردند؛ انقلاب اسلامی نفع آن را برد.

وی خاطر نشان کرد: شکست سیطره سیاسی آمریکا بر جهان را اخیرا در رای گیری اخیر آنها علیه ایران در شورای امنیت سازمان ملل مشاهده کردند و بدون شناخت روانشناسانه ملت ایران، آبروی خود را ببردند و حتی متحدان سنتی آمریکا هم با آنها همراهی نکردند.

سردار سلامی افزود: اگر آمریکایی ها در امور داخلی ما دخالت نمی کردند؛ این شکست برای آنها ثبت نمی شد.

وی تاکید کرد: هر زمان ما سرسختانه برابر دشمن عمل کردیم؛ دشمن عقب نشینی کرده است. هدف دشمن از  مذاکره رسیدن برای سیطره قدرت است.

این رزمنده دوران دفاع مقدس اذعان داشت: مردم عنصر قدرت در این کشور هستند و ما پیشمرگان آنها هستیم.

وی با اشاره به رشادت های سردار کریمیان، گفت: سردار کریمیان، مجاهد فی سبیل الله است و از زمانی که به سن تکلیف رسیدند؛ لحظه ای میدان جهاد را ترک نکرده و سالها اسارت در اردوگاه های بعثی، کافی است تا از سردار کریمیان اسطوره ایمانی بسازد.

سردار سلامی همچنین به رشادت و توانمندی های سردار خرم، فرمانده جدید سپاه عاشورا پرداخته و گفت: این فرمانده عزیز هم سابقه اسارت در اردوگاه های تکفیری ها در سوریه دارند که معجزه آسا به ما برگردانده شد.

گفتنی است در پایان این مراسم، از زحمات سردار کریمیان بعد از ۴ سال فرماندهی در سپاه عاشورا تجلیل و سردار عابدین خرم، فرمانده جدید سپاه عاشورا معرفی شد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

https://goo.gl/A6Cf58
*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***