تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

نماینده مردم جلفا در مجلس لب سخن گشود؛

پرده برداری حسن نژاد از فرار عرب باغی برای عدم قرائت گزارش در مجلس و واسطه قرار دادن امام جمعه برای آشتی / استعفا، شوی رسانه ای است

بدنبال استعفای نمایشی عرب باغی از مدیریت منطقه آزاد ارس، نماینده مردم مرند و جلفا در مجلس در واکنش به این استعفا پیامی نوشت.

پرده برداری حسن نژاد از فرار عرب باغی برای عدم قرائت گزارش در مجلس و واسطه قرار دادن امام جمعه برای آشتی / استعفا، شوی رسانه ای است

به گزارش ائل، بدنبال استعفای نمایشی عرب باغی از مدیریت منطقه آزاد ارس که در محافل رسانه ای پای حسن نژاد، نماینده مردم مرند و جلفا در مجلس را به ماجرا می کشیدند؛ این نماینده مجلس در واکنش به این استعفا  طی پیامی نوشت:

بسم الله الرحمن الرحیم

با عرض سلام و ادب خدمت همشهریان عزیز

سید و سالار شهیدان در ظهر عاشورا خطاب به بدترین انسانهای روی زمین در لشکر  یزید فرمودند: اگر دین ندارید لااقل آزاده باشید.

بنده هم خطاب به عده ای عرض میکنم اگر دین و ایمان و وجدان ندارید لااقل انسان باشید.

بنده طبیعی هست به عنوان نماینده مردم درد مردم داشته و بخاطر آبادانی منطقه در مقابل خیلی بی ملایمتی ها سکوت میکنم اما یک عده واقعا به جای خجالت کشیدن و استغفار از حد پررویی فراتر رفته و از سکوت و نجابت بنده سوء استفاده می کنند.

از دیروز که بحث استعفای آقای عرب باغی مطرح شده است باز عده ای نهایت بی اخلاقی ها را شروع کرده اند. بنده مجبور شدم فقط قسمتی از حقایق را اعلام کنم:

١- زمین و زمان را واسطه میکنند تا گزارش ماده ٢٣۶ در مجلس قرائت نشود، بعد با کمال پررویی میگویند اگر تخلف داریم چرا در مجلس قرائت نمیکنید.

٢- زمین و زمان را واسطه میکنند برای آشتی کردن، حتی شخصیتی مثل امام جمعه جلفا را واسطه میکنند که تهران در منزلتان مهمان شویم و ادب خانوادگی بنده اجازه نمی دهد به مهمان نه بگویم، بعد اصرار دارند عکسی گرفته شود و بنده بخاطر حفظ کرامت افراد در خواست  میکنم که اجازه دهید در دفتر امام جمعه عکس گرفته شود، بعد اعلام میکنند حسن نژاد امام جمعه را واسطه آشتی قرار داده است.

٣- جناب وزیر و اقای بانک در کمیسیون تقاضا میکنند چون فرد جایگزین نیز معرفی شده دیگر سوال را مطرح نکنم، بنده به احترام آن دو بزرگوار و حصول نتیجه سوال را به حالت تعلیق در میاورم، بعد از اتمام جلسه کمیسیون و رفتن نماینده ها دست پیش میگیرند که چرا اجازه نمی دهید جواب سوال را بدهم.

۴- فرار رو به جلو کردن و شوی رسانه ای به جای تسلیم استعفا به مدیر مربوطه و هر لحظه یک دلیل برای این کار تراشیدن!

۵- همه موارد ادعایی نسبت به بنده در هیات نظارت بر رفتار نمایندگان مطرح و بنده تماما تبرئه شدم و بعد از ان بایستی شکایت بنده از ایشان در دادسرای ویژه کارکنان دولت مطرح شود. با اطلاع از نتیجه رای هیات نظارت فوری یک نامه رضایت به مجلس ارسال نمودند تا بنده نیز رضایت بدم که بنده اعلام نمودم اگر طبق ادعای ایشان بنده زمین خواری یا هر سوء استفاده ای از بیت المال کردم، مگر بیت المال ملک شخصی ایشان هست که رضایت دهند و باید رسیدگی شود، که باز در کمال بی اخلاقی به دادگاه مراجعه و به دروغ گفته اند بنده رضایت داده ام که بنده نیز با اقای حسین زاده تماس و اعلام کردم اگر یک بار دیگر از زبان بنده به دادگاه حرف دروغ بگویید به کانون وکلا شکایت خواهم کرد.

و هزاران حرف دیگر که بنده به خاطر حفظ امنیت و ارامش منطقه حاضر میشوم خودم اذیت بشوم اما به زبان نیارم. اما صبر من هم اندازه ای دارد و اگر مجبور شوم و ناگفته ها را بر زبان بیاورم ممکن هست نه سازمانی بماند و نه مدیرانی.

و اما حرف آخر برای بنده و حتما شما مردم عزیز جای  سوال هست که اگر نیت خدمت هست چرا اینهمه کار غیر اخلاقی و غیر انسانی برای چند روز بیشتر مدیر بودن چیست؟!

با سپاس

محمد حسن نژاد


اخبار مرتبط:

گزارش ائل از پشت پرده استعفای نمایشی عرب باغی


با دوستان خود به اشتراک بگذارید

https://goo.gl/VEzaCJ
*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***