تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

صبح پنج شنبه صورت می گیرد:

رزمندگان و بسیجیان آذربایجانی، فرمانده آزاده خود را بدرقه می کنند / سردار کریمیان بعد از چهار سال حضور موثر در سپاه عاشورا، تکریم و تودیع می شود

سردار کریمیان، صبح روز پنج شنبه این هفته، بعد از چهار سال از فرماندهی سپاه عاشورای آذربایجان شرقی تودیع می شود.

رزمندگان و بسیجیان آذربایجانی، فرمانده آزاده خود را بدرقه می کنند / سردار کریمیان بعد از چهار سال حضور موثر در سپاه عاشورا، تکریم و تودیع می شود

به گزارش ائل، سردار غلام عسکر کریمیان، سردار  آزاده سپاه اسلام صبح روز پنج شنبه این هفته،  بعد از چهار سال از فرماندهی سپاه عاشورای آذربایجان شرقی  تودیع می شود.

مراسم تکریم سردار کریمیان پنج شنبه 28 دی ماه با حضور جانشین فرمانده کل سپاه و مسئولین استانی در محل حسینیه اعظم شهدای سپاه عاشورا  برگزار می شود و بسیجیان و رزمندگان آذربایجانی این رزمنده دوران دفاع مقدس و فرمانده خدوم را بدرقه می کنند.

سردار کریمیان که از مهر ماه سال 92 جایگزین سردار پورجمشیدیان در فرماندهی سپاه عاشورا شده بود؛ پیش از این جانشین سابق فرمانده سپاه حضرت عباس (ع)  اردبیل بود.

این آزاده دوران دفاع مقدس در عملیات خیبر بعد از مجروحیت از ناحیه فک و صورت در طلائیه به اسارت دشمن درآمده و بعد از هفت سال در سال 1369 به میهن اسلامی‌مان بازگشت.

کریمیان در دوران  چهار ساله خود بر کسوت فرماندهی سپاه عاشورا، خدمات شایانی در این عرصه ارائه کرده و بی شک بسیجیان و رزمندگان عاشورایی، خاطرات خوب با این فرمانده آزاده را فراموش نخواهند کرد.

گفتنی است سردار عابدین خرم، فرمانده فعلی سپاه شهدای آذربایجان غربی، جایگزین سردار کریمیان خواهد شد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

https://goo.gl/fPvqzF
*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***