تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی در دیدار با تراکتوری ها:

مسئولان در چارچوب وظایف خود باید درکنار تیم پرآوازه تراکتورسازی و هواداران پرشور آن باشند / اگر کسی به شما هواداران بی‌احترامی کرد با ادبتان پاسخ آنها را بدهید

حجت الاسلام والمسلیمن آل هاشم در دیدار مسئولان و اعضای کانون هواداران باشگاه تراکتورسازی تبریز گفت: مسئولان در چارچوب وظایف خود باید درکنار تیم پرآوازه تراکتورسازی و هواداران پرشور آن باشند.

مسئولان در چارچوب وظایف خود باید درکنار تیم پرآوازه تراکتورسازی و هواداران پرشور آن باشند / اگر کسی به شما هواداران بی‌احترامی کرد با ادبتان پاسخ آنها را بدهید

به گزارش ائل، حجت الاسلام والمسلیمن سید محمدعلی آل هاشم در دیدار مسئولان و اعضای کانون هواداران باشگاه تراکتورسازی تبریز با بیان اینکه افتخار تیم تراکتورسازی تبریز به هوادارن پرشورشان است، گفت: تیم قدرتمند تراکتورسازی جایگاه والایی در بین مردم آذربایجان دارد و هواداران این تیم فرهنگی و ورزشی نیز انسانهایی با غیرت، انقلابی، پرشور و شعور هستند.

امام جمعه تبریز با اشاره به شعارهای حماسی هواداران تراکتورسازی در ورزشگاه ‌ها گفت: حضور تعداد کثیری از جوانان ایرانی و آذربایجانی بعنوان طرفدار این تیم در ورزشگاه‌ها به حرکتی مهم تبدیل شده است که بازتاب آن را در خارج از مرزهای کشورمان و رسانه‌های خارجی مورد توجه قرار میگیرد.

با تمام توان پشتیبان تیم محبوب تراکتورسازی و هواداران پرشور این تیم هستم

وی توجه به ورزش، ورزشکاران و حامیان آنها را از منویات رهبر معظم انقلاب عنوان کرد و گفت: با تمام توان پشتیبان تیم محبوب تراکتورسازی و هواداران پرشور این تیم هستم و بعنوان یکی از طرفداران تراکتورسازی، برای کسب نتایج بهتر و عناوین قهرمانی این تیم را همراهی خواهم کرد.

حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم با تاکید بر اهتمام مسئولان به رفع مشکلات تیم تراکتورسازی و هواداران آن اظهار داشت: مسئولان استان در چارچوب وظایفی که دارند باید درکنار این تیم پرآوازه و هواداران پرشور آن باشند.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی همچنین با تقدیر از هواداران پر شور و شعور و فوتبال‌دوستان تیم محبوب تراکتورسازی گفت: برخی امیدوار بودند تا بعد از دیدار تراکتورسازی و استقلال تهران در هفته گذشته آشوبی بوجود آید، اما هواداران باشعور و فوتبالیست‌ها با هوشیاری و زمان شناسی توطئه دشمن را خاموش کردند.

امام جمعه تبریز خطاب به طرفداران تراکتورسازی تاکید کرد: مواظب باشید به هر شهری برای طرفداری از تیم تراکتورسازی می‌روید و یا تیمی به شهرمان می‌آید، ادب و احترام اسلامی رعایت شود و اگر کسی به شما بی‌احترامی کرد با ادبتان پاسخ آنها را بدهید .

حجت الاسلام والمسلمین سید محمدعلی آل هاشم گفت: امروز نیاز اساسی کشور آرامش و وحدت بین آحاد ملت است و این مهم را هواداران با غیرت آذربایجانی بهتر از دیگران درک میکنند و در جهت دفاع از غیرت ملی و دینی، ادب و متانت آذربایجانی ها را در شعارهای سکوهای تماشاگران متجلی میکنند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

https://goo.gl/NJdSse
*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***