تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

امام جمعه تبریز مطرح کرد:

ادعاهای رئیس جمهور احمق آمریکا نسبت به برجام هیچ ارزشی ندارد / هواداران باشعور تراکتورسازی اجازه توطئه به دشمن ندادند

امام جمعه تبریز در خطبه های نماز جمعه این شهر گفت: ادعاهای رئیس جمهور احمق آمریکا نسبت به برجام هیچ ارزشی ندارد.

ادعاهای رئیس جمهور  احمق آمریکا نسبت به برجام هیچ ارزشی ندارد / هواداران باشعور تراکتورسازی اجازه توطئه به دشمن ندادند

به گزارش ائل ، حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمدعلی آل هاشم امروز در خطبه های نماز عبادی و سیاسی جمعه در مصلی اعظم امام خمینی(ره) با اشاره به مسائل روز کشور اظهار داشت: این روزها هجمه های زیادی به نهادها و ارکان نظام مقدس جمهوری اسلامی از سوی دشمنان وارد شده و طبق روال قبلی اخیراً قرار است که رئیس جمهور آمریکا تصمیم خود نسبت به برجام را اعلام کند.

وی افزود: طبق ظواهر رئیس جمهور آمریکا ضمن اعلام عدم پایبندی به برجام می خواهد تحریم ها دوباره تکرار شود و تفاوت این دفعه با دفعات قبل این خواهد بود که در تحریم های جدید تحریم سازمان صدا و سیما نیز قرار دارد.

وی با اشاره به اینکه مرجع پایبندی و عدم پایبندی مربوط به آژانس بین الملی انرژی اتمی است و دبیرکل آن به صورت رسمی پایبندی ایران به برجام را اعلام کرده است، گفت: ادعاهای رئیس جمهور نامتعارف احمق آمریکا نسبت به برجام هیچ ارزشی ندارد.

میان مطالبات واقعی و صادقانه مردم با اعتراض آشوب گران فرق است

وی تصریح کرد: مقام معظم رهبری اکیداً فرموده اند که  میان مطالبات واقعی و صادقانه مردم با اعتراض آشوب گران فرق قائل شوید زیرا باید دقت شود متاسفانه عقبه های پشتییبانی آشوب های جدید می خواستند از مطالبات به حق مردم سوءاستفاده کنند.

نماینده ولی فقیه در استان ابراز کرد: حامیانی که رهبر  معظم انقلاب آنها  به سه دسته تقسیم کرده اند به صورت طراح، تامین کننده و مجریان آشوب است که اکنون با ائتلاف سه گانه این حامیان آشوب برای مردم ایران دایه مهربانتر از مادر شده اند.

وی اضافه کرد: با یک نگاه به دشمنان ایران در طول تاریخ می توان به نیات پلید آنها پی برد.

رمز و راز مقابله با دشمن، ولایت مداری و وحدت آحاد مردم  است

خطیب نماز جمعه تبریز با تاکید به اینکه هر چقدر نظام پیشرفت کند باید بدانیم که دشمنی دشمن نیز افزایش خواهد یافت، افزود: رمز و راز مقابله در شرایط فعلی بصیرت و ولایت مداری و وحدت آحاد مردم  است.

وی با تاکید به نقش مردم و کارآمدی این نقش در پیدایش انقلاب، تصریح کرد: هیچگاه نباید نقش مردم در استمرار انقلاب و در تحکیم مردم سالاری دینی، توسعه سیاسی کشور و حضور حماسی مردم و تضمین تداوم انقلاب فراموش شود زیرا این حضور الگوی کارآمد برای مهار تمام توطئه ها است.

مسوولان به رفع مشکلات معیشتی و مبارزه با فساد اقتصادی و ناهنجاری های فرهنگی اهمیت دهند

امام جمعه تبریز اذعان داشت: مسوولان باید نسبت به مردم ولایتمدار در زمینه رفع مشکلات معیشتی و مبارزه با فساد اقتصادی و ناهنجاری های فرهنگی اهمیت دهند و به توصیه های رهبر فرزانه انقلاب نسبت به اقتصاد مقاومتی اهمیت بدهند تا زمینه سوءاستفاده استکبار جهانی از بین رود.

وی با اشاره به تشکر رهبر انقلاب اسلامی از مردم، گفت: ایشان هزاران بار تشکر از مردم کروه اند و هزاران بار از مردم آذربایجان تشکر کرده اند و من نیز با افتخار می گویم که مردم آذربایجان سربلندمان کردید خدا سربلندتان کند.

وی ادامه داد:  بصیرت و هوشیاری تبریز بار دیگر نشان داده شده و حتی این مردم با حضور در راهپیمایی به توطئه توطئه گران پاسخ قاطع دادند.

هواداران باشعور تراکتورسازی اجازه توطئه به دشمن ندادند

نماینده ولی فقیه در استان با تشکر از  طرفداران و فوتبالی دوستان تیم محبوب فوتبال تراکتور سازی تبریز، بیان داشت: برخی ها امیدوار بودند تا بعد از فوتبال آشوب خواهد شد ولی باید تشکر کرد از هواداران باشعور و فوتبالیست ها اجازه توطئه را نداده و با بصیرت توطئه دشمن را خاموش کردند.

وی خطاب به طرفداران تراکتورسازی تاکید کرد: مواظب باشید به هر شهری برای طرفداری از تیم تراکتورسازی می روید و یا تیمی به شهرمان می آید  ادب و احترام اسلامی رعایت شود و اگر کسی به شما بی احترامی کرد با ادبتان آنها را ادب کنید.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

https://goo.gl/p93pM3
*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***