تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

بیگی از لجاجت وزیر نفت با مجلس می گوید:

مدیران شرکت فرآورده های نفتی آذربایجان شرقی همچنان منعلق از کار هستند / بعد از پیگیری، فقط یک مدیر به کارش برگشت

بیگی با اشاره به دستور چند هفته پیش مدیرعامل شرکت پخش در پی کارت زرد مجلس به وزیر نفت، گفت: پس از پیگیری‌های ما تنها مدیر شرکت پخش آذربایجان شرقی به کار خود بازگشته است و سایر مدیران استانی این شرکت هنوز از کار معلق هستند.

مدیران  شرکت  فرآورده های نفتی آذربایجان شرقی همچنان منعلق از کار هستند / بعد از پیگیری، فقط یک مدیر به کارش برگشت

به گزارش ائل ، احمد علیرضابیگی نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با  فارس، با اشاره به دستور چند هفته پیش مدیرعامل شرکت پخش در پی کارت زرد مجلس به بیژن زنگنه وزیر نفت، گفت: پس از پیگیری‌های ما تنها مدیر شرکت پخش آذربایجان شرقی به کار خود بازگشته است و سایر مدیران استانی این شرکت هنوز از کار معلق هستند.

وزیر نفت همچنان در حال لجاجت با مجلس 

وی ادامه داد: گویا وزیر نفت همچنان در حال لجاجت با مجلس به واسطه قانع نشدن نمایندگان از پاسخش به سوال آنان درباره برندینگ سوخت است.

نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی در ادامه گفت: هم اکنون اجرای طرح برندینگ سوخت برای جایگاه‌های فعلی متوقف شده اما صدور مجوز برای اخذ امتیاز جایگاه‌های جدید عرضه سوخت منوط به پیوستن به شرکت‌های کاغذی واسطه میان وزارت نفت و مصرف‌کنندگان شده است.

گفتنی است  بیگی پیش تر  گفته بود که با حکم مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی کشور، تعدادی از مسئولان استانی این شرکت در حوزه‌هایی که نمایندگانشان در زمره طراحان سوال از وزیر نفت بوده‌اند، برکنار شدند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

https://goo.gl/4yMYYK
*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***