تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

فرمانده انتظامی شهرستان بناب خبر داد:

دستگيری سارقان حرفه‌ای موتورسیکلت و خودرو در بناب

فرمانده انتظامی شهرستان بناب از دستگيری سارقان حرفه‌ای موتورسیکلت و خودرو در این شهرستان خبر داد.

دستگيری سارقان حرفه‌ای موتورسیکلت و خودرو در بناب

به گزارش ائل؛ رمضان الهوردیان  از دستگیری دو نفر سارق حرفه‌ای موتور سیکلت و کشف چهار دستگاه موتورسیکلت سرقتی خبر داد و اظهار داشت: در پی وقوع چند فقره سرقت موتورسیکلت از شهرستان بناب، دستگیری سارقان در دستور کار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت.

این مقام انتظامی ادامه داد: دو سارق حرفه‌ای که موتورسیکلت‌ها را سرقت و در تعمیرگاه قصد اوراق داشتند، شناسایی و پس از دستگیری در بازجویی‌های به‌عمل آمده با مشاهده ادله و مستندات پلیسی لب به اعتراف گشوده و به چهار فقره سرقت موتور سیکلت از شهرستان بناب اعتراف کردند.

اللهوردیان افزود: متهمان پس از تشکیل پرونده مقدماتی به دادسرا معرفی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان بناب از دستگیری دو سارق حرفه‌ای خودرو و کشف یک‌ دستگاه نیسان وانت سرقتی خبر داد.

الهوردیان تصریح کرد: در پی وقوع یک فقره سرقت نیسان از شهرستان بناب دستگیری سارقان در دستور کار ماموران پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت.

این مقام انتظامی ادامه داد: دو سارق حرفه‌ای که خودرو را سرقت و در تعمیرگاه قصد اوراق داشتند، شناسایی و پس از دستگیری در بازجویی‌های به‌عمل آمده با مشاهده ادله و مستندات پلیسی لب به اعتراف گشوده و به یک فقره سرقت نیسان از شهرستان بناب اعتراف کردند.

وی گفت: متهمان پس از تشکیل پرونده مقدماتی برای سیر مراحل قانونی به دادسرا معرفی شدند.

 فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بناب به شهروندان توصیه کرد، مراقبت‌های لازم در خصوص پیشگیری از سرقت را به‌عمل آورده و هرگونه موارد مشکوک را از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی 110 به پلیس اطلاع دهند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

https://goo.gl/FK82Gc
*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***