تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

اعزازی در گفتگو با ائل مطرح کرد:

مسوولین باور کنند که مردم از وضعیت معیشتی خود گلایه مندند/ تذکرات جدی نمایندگان خانه ملت به مسوولان دولتی/ مطالبات به حق مردم فراموش شدنی نیست

نماینده مردم بناب در مجلس شورای اسلامی گفت: قرار نیست در پسِ این آشوب ها، مطالبات به حق مردم فراموش شود، بلکه مسوولین نظام باید به گوش باشند تا برای حل مشکلات معیشتی مردم اقدامات جهادی و ضرب العجلی انجام دهند تا مردم نسبت به عملکرد مسوولینشان و نظام و انقلاب دلسرد نشوند.

مسوولین باور کنند که مردم از وضعیت معیشتی خود گلایه مندند/ تذکرات جدی نمایندگان خانه ملت به مسوولان دولتی/ مطالبات به حق مردم فراموش شدنی نیست

ضیاء الله اعزازی در گفتگو با خبرنگار ائل با اشاره به اغتشاشات اخیری که در کشور رخ داد، اظهار کرد: خدا را شاکریم که مردم با بصیرت کشورمان با حضور خود در صحنه فتنه دست نشاندگان دشمنان نظام و انقلاب اسلامی را در نطفه خفه کردند.

وی ادامه داد: در روزهای گذشته نیز مجلس شورای اسلامی با برگزاری یک جلسه غیرعلنی نسبت به حوادث روزهای اخیر، از مسوولین مربوطه گزارش گیری کرده و بررسی ریشه های اعتراضات، نقش کشور های خارجی در اغتشاش،سرنوشت تلگرام،ترکیب سنی و شغلی دستگیر شدگان، عملکرد صداوسیما ،نیروی انتظامی و ... پرداخت.

نماینده مردم بناب در مجلس شورای اسلامی در ادامه سخنان خود یادآور شد: مقام معظم رهبری بارها در بیانات خود به گلایه مند بودن مردم کشور و دست و پنجه نرم کردن ملت با مشکلات و مسائل اقتصادی تاکید کرده اند، حالا صبر عده ای به خاطر این مسائل تمام شده و خواسته اند فریادشان را به گوش مسوولین نظام برسانند ولی دشمن خواست از همین اعتراضات و مطالبات به حق نیز نهایت سوء استفاده را ببرد.

وی تاکید کرد: قرار نیست در پسِ این آشوب ها، مطالبات به حق مردم فراموش شود، بلکه مسوولین نظام باید به گوش باشند تا برای حل مشکلات معیشتی مردم اقدامات جهادی و ضرب العجلی انجام دهند تا مردم نسبت به عملکرد مسوولینشان و نظام و انقلاب دلسرد نشوند.

این نماینده مجلس دهم در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: نمایندگان مردم در خانه ملت وظیفه نظارتی خود را کماکان انجام خواهند داد و پیگیر حل مشکلات مردم خواهند بود.

وی در پایان یادآور شد: نمایندگان در اظهارات خود در جلسه غیرعلنی مجلس، تذکرات جدی به مسوولان دولتی برای حل مشکلات معیشتی و رفاهی مردم داده و خواستار چاره اندیشی دولت برای حل مشکل رکود اقتصادی شدند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

https://goo.gl/N3Q3VH
*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***