تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

بدنبال پیگیری های ائل:

تشریح جزئیات پرونده فساد در شورای چهارم و شهرداری تبریز توسط رئیس دادگستری آذربایجان شرقی / جلسات محاکمه در حال برگزاری است

حجت الاسلام مظفری، رئیس دادگستری آذربایجان شرقی جزئیات پرونده فساد در شورای چهارم و شهرداری تبریز را تشریح کرد.

تشریح جزئیات پرونده فساد در شورای چهارم و شهرداری تبریز توسط  رئیس دادگستری آذربایجان شرقی / جلسات محاکمه در حال برگزاری است

به گزارش ائل، حجت الاسلام و المسلمین مظفری، رئیس کل دادگستری  آذربایجان شرقی طی گفتگویی با خبرگزاری میزان در خصوص آخرین وضعییت پرونده فساد در شورای شهر و شهرداری تبریز گفت: پرونده شهرداری تبریز 20 جلد است که  دادنامه آن در تاریخ 96/7/26 صادر و پس از ابلاغ در تاریخ 96/7/30 به دادگاه تجدیدنظر ارسال شد که  با توجه به تعداد متهمان و حجم پرونده، مطالعه و جمع آوری اطلاعات پرونده با دقت انجام شد. 

 وی ادامه داد:  حکم بدوی در  فرودین ماه برای تعدادی از اعضای شورای شهر و مسئولین شهرداری تبریز صادر شد و در تاریخ 96/10/9 برای پرونده شهرداری تبریز در دادگاه تجدیدنظر تعیین وقت و اولین جلسه این دادگاه برگزار شد.

رئیس کل دادگستری آذربایجان شرقی در پایان خاطر نشان کرد:  جلسات در حال برگزاری است و با توجه به حجم پرونده احتمالا تا هفته آینده ادامه خواهد داشت.

گفتنی است بر اساس گزارش های میدانی خبرنگار ائل تعلل دو ساله در صدور حکم نهایی برای متهمین این پرونده، بازتاب های مردمی داشته است و مردم نسبت به حواشی ایجاد شده در شورای چهارم تبریز گلایه داشتند.

اخبار مرتبط: 

تعلل دو ساله در صدور حکم نهایی و بازتاب های مردمی آن

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

https://goo.gl/pF96if
*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***