تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

بیگی در گفتگو با ائل مطرح کرد:

نگین فیروزه آذربایجان به حال خود رها شده است/ خبری از عملی شدن وعده های انتخاباتی برای دریاچه ارومیه نیست

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی گفت: پروژه احیای دریاچه ارومیه به بن بست رسیده است و هیچ موفقیتی نیز کسب نکرده، همه اقدامات ستاد احیا، جزیره ای بوده و هیج توفیقی در پی نداشته است.

نگین فیروزه آذربایجان به حال خود رها شده است/ خبری از عملی شدن وعده های انتخاباتی برای دریاچه ارومیه نیست

احمد علیرضا بیگی در گفتگو با خبرنگار ائل با اشاره به عدم تخصیص ردیف بودجه برای دریاچه ارومیه در اعتبارات سال ۹۷، اظهار کرد: متاسفانه وضعیت نگین فیروزه آذربایجان روز به روز بدتر می شود و به نظر می رسد مسوولین این دریاچه را فراموش کرده باشند.

وی ادامه داد: پروژه احیای دریاچه ارومیه به بن بست رسیده است و هیچ موفقیتی نیز کسب نکرده، همه اقدامات ستاد احیا، جزیره ای بوده و هیج توفیقی در پی نداشته است.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: به نظر می رسد دریاچه به حال خود رها شده است و تمام وعده و وعیدها در زمان انتخابات بوده و هیچ تلاشی برای احیای دریاچه ارومیه صورت نمی گیرد.

خشک شدن دریاچه ارومیه، مشکلی فراملی است

وی اذعان داشت: کشاورزان حوزه دریاچه ارومیه نیز با مشکلات زیادی دست به گریبان هستند و وضعیت معیشتی آنها بسیار نابسامان است.

وی در پایان با اشاره به اینکه مرگ دریاچه ارومیه، خسارات جبران ناپذیری به کشور وارد خواهد کرد، گفت: نباید فکر کرد این مشکل تنها مشکل استان های شمالغرب کشور است، بلکه خشک شدن دریاچه ارومیه، مشکلی فراملی است و تا دیر نشده باید تمام تلاش را در جهت احیای آن به کار برد نه اینکه هر روز شاهد کاهش سطح آب دریاچه و خبرهای ناگوار از آن بود.


اخبار مرتبط:

سعیدی در گفتگو با ائل: تبعات سنگین خشک شدن دریاچه ارومیه، دامن همه را خواهد گرفت

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

https://goo.gl/4yhz6b
*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***