تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

آژیده در گفتگو با ائل مطرح کرد:

باید از ناآرامی ها درس گرفته و به بررسی عملکردهای گذشته پرداخت / قدر مردم آگاه را باید دانست

رئیس سابق دانشگاه تبریز گفت: مردم با بصیرت خود، فتنه و آشوب را خنثی کردند، بنابراین ضروری است که مسوولین قدر این مردم را بدانند و اجازه پیشروی زمینه های این توطئه ها را ندهند.

باید از  ناآرامی ها درس گرفته و به بررسی عملکردهای گذشته پرداخت / قدر مردم آگاه را باید دانست

پرویز آژیده در گفتگو با خبرنگار ائل با اشاره به حضور حماسی مردم در دفع فتنه آشوب گران در روزهای گذشته، اظهار کرد: لازمه امنیت ملی، رضایت عمومی است و طبیعی است که اصلی ترین سرمایه یک کشور نیز مردم هستند؛ بنابراین کسب رضایت مردم، باید سرلوحه کارهایمان باشد.

این فعال سیاسی ادامه داد: باید از این ناآرامی ها درس گرفت و به بررسی عملکردهای گذشته پرداخت تا فهمید ایراد کار از کجا بوده و در جهت رفع آنها نیز گام برداشت.

از دشمنانمان جز دشمنی انتظار دیگری نداریم

وی با تاکید بر اینکه در این میان نباید شیطنت دشمنان انقلاب اسلامی را نیز نادیده گرفت؛ گفت: ما از دشمنانمان به جز دشمنی انتظار دیگری نداریم، همواره دشمنان این مرز و بوم در پی یافتن محل نفوذی هستند تا اهداف شوم خود را تعقیب کنند.

این استاد دانشگاه تبریز در ادامه سخنان خود بیان کرد: بنابراین نباید بهانه دست دشمنانمان بدهیم، البته قدر ملسم، یکسری کاستی ها در معیشت و مسائل اقتصادی همچون گرانی و بیکاری و غیره وجود دارد که برای رفع آنها باید  برنامه ریزی های مشخص انجام داد.

وی با بیان اینکه این انقلاب، انقلاب بزرگی است و مملکت اسلامی ما نیز غنی می باشد، اظهار کرد: باید از ظرفیت ها نهایت استفاده را برد و تدبیر را سرلوحه امور قرار داد و فراموش نکرد برای به ثمر رسیدن این نظام و انقلاب چندین هزار شهید جان و مال خود را فدا کرده اند.

مردم با بصیرت خود، فتنه و آشوب را خنثی کردند

رئیس سابق دانشگاه تبریز در بخش دیگری از سخنان خود مردم کشور را آگاه به مسائل دانسته و اذعان داشت: مردم با بصیرت خود، فتنه و آشوب را خنثی کردند، بنابراین ضروری است که مسوولین قدر این مردم را بدانند و اجازه پیشروی زمینه های این توطئه ها را ندهند.

وی در پایان بیان کرد: ضروریست مردم و سران نظام با وحدت و تبعیت از ولایت فقیه رو به جلو حرکت کنند و با همین وحدت بر مشکلات کشور فائق آیند.


اخبار مرتبط:

پتک مرگبار امت خداجو بر سر آمریکا و اسرائیل و آل سعود

رنگ پریدگی کارگر بیکار در اثر سوء تدبیر دولت است

حجت الاسلام برگی: اغتشاشات با تدبیر و همت مردم حل شد، منتظر همت و تدبیر مسئولین هستیم

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس در گفتگو با ائل: نبایستی به بهانه آشوب ها، مطالبات اصلی مردم فراموش شود

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

https://goo.gl/Ag1vyB
*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***