تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

پرشورها فاتح میدان متانت و مدارا شدند:

تیر بدخواهان تراکتورسازی به سنگ خورد / مسئولیت بیش از پیش مسئولین در پیگیری اهانت به مردم شریف آذربایجان

عده ای تصور می کردند که پرشورها در بازی مقابل استقلال حواشی بازی مقابل پرسپولیس را تلافی خواهند کرد؛ اما ادب و متانت دلیران آذربایجان باز هم به منصه ظهور گذاشته شد و تیر بدخواهان به سنگ خورد.

تیر بدخواهان تراکتورسازی به سنگ خورد / مسئولیت بیش از پیش مسئولین در پیگیری اهانت به مردم شریف آذربایجان

به گزارش ائل، هر چند روز گذشته حساس ترین بازی هفته هجدهم لیگ برتر فوتبال کشور بین دو تیم تراکتورسازی و استقلال تهران برنده ای نداشت؛ اما هواداران دلخور تیم محبوب آذربایجان و تبریز، فاتح میدان متانت و مدارا شدند.

ادب و متانت دلیران آذربایجان باز هم به منصه ظهور گذاشته شد

با توجه به حواشی بازی هفته قبل بین دو تیم پرسپولیس و تراکتور سازی در ورزشگاه آزادی که با اهانت هوادارنماهای تیم تهرانی به مردم آذربایجان همراه شد؛ عده ای تصور می کردند که پرشورها در بازی مقابل استقلال تلافی خواهند کرد؛ اما ادب و متانت دلیران آذربایجان باز هم به منصه ظهور گذاشته شد و تیر بدخواهان به سنگ خورد.

اگرچه اتفاقات تلخ مسابقه قبلی و نابخردی هتاکان، قلب مردم شریف آذربایجان را به درد آورده بود اما در بازی دیروز هواداران فهیم تبریزی با نشان دادن فرهنگ اصیل و ادب، الگوی متفاوت رفتاری را به تصویر کشاندند و تنها به تشویق تیم محبوب خود پرداختند.

جذابیت هایی که با حضور مسئولین تکمیل شد

حضور پرشور و البته پرتعداد هواداران تراکتور، منجر شد تا بازی دیروز پرتماشاگرترین بازی هفته لقب گیرد و در کنار این شور و حال وصف نشدنی، حضور تعدادی از مسئولین از جمله حجت الاسلام و المسلمین آل هاشم، امام جمعه تبریز، خدابخش، استاندار آذربایجان شرقی  و مسعود پزشکیان، نائب رئیس مجلس شورای اسلامی در مسابقه دیروز، بر جذابیت های آن افزود.

البته نباید از این نکته غافل شد که متانت و تحمل تراکتوری ها در برابر هتاکان بازی هفته قبل، نباید موجب غفلت از این حرکت ننگین و شرم آور شود و لازم است باشگاه تراکتورسازی از همه ظرفیت های خود از راه های قانونی پیگیر شناسایی و برخورد با عاملان این توهین ها باشد و کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال نیز مصمم به پیگیری این موضوع باشد.

نقشه شوم تنش آفرینی برای تراکتور در لیگ برتر و آسیا خنثی شد

عده ای در بیرون از مستطیل سبز در حال برنامه ریزی برای تحریک هواداران باصلابت تراکتورسازی جهت ایجاد تشنج و شعارهای تنش زا علیه حریف بودند تا برای این تیم محبوب و مردمی آذربایجان و تبریز هم در ادامه رقابت های لیگ برتر و هم در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا بخصوص برابر تیم های بهانه جوی عربی، مشکل ایجاد کنند که با هوشیاری پرشورها این نقشه شوم خنثی شد.

بی شک تیم بزرگ تراکتورسازی در ادامه رقابت های لیگ برتر و برای خروج از بحران، نیامند حمایت بیش از پیش یار دوازدهم خود هستند که یقینا طرفداران تراکتور  این موضوع را بخوبی درک می کنند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

https://goo.gl/ZQ8REC
*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***