تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در گفتگو با ائل:

مسوولین، جواب صبوری و بصیرت مردم را بدهند/نبایستی به بهانه آشوب ها، مطالبات اصلی مردم فراموش شود

نقوی‌حسینی گفت: مردم کشور ما صبورانه باز هم در حمایت از نظام جمهوری اسلامی ایران به صحنه آمدند و با تدبیر خود، آشوب را در نطفه خفته کردند تا اجازه دسیسه به دشمنان ندهند و اکنون نوبت مسوولین نظام است که جواب صبوری و بصیرت مردم را بدهند.

مسوولین، جواب صبوری و بصیرت مردم را بدهند/نبایستی به بهانه آشوب ها، مطالبات اصلی مردم فراموش شود

سید حسین نقوی‌حسینی سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، در گفتگو با خبرنگار ائل با اشاره به حماسه آفرینی مردم در جواب به آشوب گران، اظهار کرد: ملت ایران با هوشمندی تمام به صحنه آمدند تا جواب محکمی به اغتشاشگرانی که از خارج از کشور حمایت می شدند، داده باشند.

دشمنان با سوء استفاده از  مطالبات اقتصادی مردم، خواستند رنگ امنیت در کشور ببازد

وی ادامه داد: مردم مطالبات اقتصادی خود را فریاد زدند، اما در این میان، دشمنان قسم خورده نظام و انقلاب، از این اعتراضات بر حق سوء استفاده کردند و دست به آشوب و اغتشاش زدند تا رنگ امنیت در کشور ببازد.

وی در ادامه سخنان خود با تاکید بر اینکه صف اعتراض کنندگان و اغتشاشگران از هم جداست، گفت: مردم کشور ما صبورانه باز هم در حمایت از نظام جمهوری اسلامی ایران به صحنه آمدند و با تدبیر خود، آشوب را در نطفه خفته کردند تا اجازه دسیسه به دشمنان ندهند و اکنون نوبت مسوولین نظام است که جواب صبوری و بصیرت مردم را بدهند.

نبایستی به بهانه آشوب ها، مطالبات اصلی مردم به فراموشی سپرده شود

این نماینده مجلس دهم، تاکید کرد: نبایستی به بهانه ایجاد این آشوب ها، مطالبات اصلی مردم به فراموشی سپرده شود، مردم گلایه مند وضعیت موجود هستند و مسائلی مانند مؤسسات مالی و اعتباری مانند شاندیز مشهد، برخی گرانی‌ها و مشکلات اقتصادی موجب اعتراضات مردمی شد.

برنامه ریزی های دشمنان برای اغتشاشات در ایران از 10 ماه قبل بود

وی در پایان گفت: مردم حق اعتراض دارند، اما صف مردم مطالبه گر از اغتشاش گر جدا است، البته دشمن از ۱۰ ماه قبل برای این اغتشاشات برنامه طراحی کرده بود و عربستان،آمریکا و اسرائیل هدایت گر اغتشاشات اخیر بودند، که از همه ظرفیت‌ها و امکاناتشان استفاده کرده و بدون تعارف علیه این نظام اقدام می‌کنند.


اخبار مرتبط:

پتک مرگبار امت خداجو بر سر آمریکا و اسرائیل و آل سعود

رنگ پریدگی کارگر بیکار در اثر سوء تدبیر دولت است

حجت الاسلام برگی: اغتشاشات با تدبیر و همت مردم حل شد، منتظر همت و تدبیر مسئولین هستیم

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

https://goo.gl/3vr42w
*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***