تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

رنگ پریدگی کارگر بیکار در اثر سوء تدبیر دولت است؛

باز صدای اعتراض مستضعفین به سبب جنایت کاری منافقین و محافظه کاری نشنیده شد

منافق در صدد ضربه زدن و نا امن کردن کشور است و جریان مثلا انقلابی دغدغه پاره شدن عکس مقام معظم رهبری را دارد !!! و باز صدای اعتراض مستضعفین به سبب جنایت کاری منافقین و محافظه کاری جریان مثلا انقلابی نشنیده شد .

باز صدای اعتراض  مستضعفین به سبب جنایت کاری منافقین و محافظه کاری نشنیده شد

ائل / محمدرضا سبزی

دیروز  مردم تبریز در پاسخ به اتفاقات اخیر ( اغتشاش ) در برخی از شهرهای ایران ، بعد از نماز جمعه اقدام به راهپیمایی کردند . اتفاقاتی که برخی عناصر مخل امنیت ، سوار بر تجمعات اعتراضی به حق مردم شدند. اعتراضاتی که در اثر سوء مدیریت دولت در امور اقتصادی شکل گرفته است.

در این راهپیمایی مطابق همیشه شعارهایی علیه استکبار جهانی و عوامل فتنه گر سر داده شد ، اما دریغ از سخنی از مشکل معیشت مردم. فقط اکتفا شد به یک بند بسیار تشریفاتی در بیانیه آخر. در این وادی هر کسی ساز خود را می زند ، منافق در صدد ضربه زدن و نا امن کردن کشور است و جریان مثلا انقلابی دغدغه پاره شدن عکس مقام معظم رهبری را دارد !!!

 و باز صدای اعتراض  مستضعفین به سبب جنایت کاری منافقین و محافظه کاری جریان مثلا انقلابی نشنیده شد .

اینکه به عکس مقام معظم رهبری اهانت شده است بنده نیز اعتراض دارم و بر نمی تابم اما به نظر می رسد رنگ پریدگی کارگری که چند سال است در اثر سوء تدبیر دولت بیکار است و دست خالی به خانه می رود دغدغه اصلی تمامی عدالت خواهان باشد.


اخبار مرتبط:

پتک مرگبار امت خداجو بر سر آمریکا و اسرائیل و آل سعود

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

https://goo.gl/CdD5Td
*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***