تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

امام جمعه تبریز مطرح کرد:

نباید از خنده دشمن خوشحال و خوش خیال شد / عشق سربازی خیانت المز رهبرینه

امام جمعه تبریز در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه این شهر گفت: نباید از خنده دشمن خوشحال و خوش خیال شد.

نباید از خنده دشمن خوشحال و خوش خیال شد / عشق سربازی خیانت المز رهبرینه

به گزارش ائل، حجت الاسلام و المسلمین سیدمحمدعلی آل هاشم در خطبه های نماز جمعه تبریز گفت: غفلت مهمترین مانع رشد و پیشرفت جامعه است و جبران نتایج حاصل از غفلت سخت است.

وی با اشاره به حدیثی از اما علی(ع)، دست کم گرفتن دشمن را نمونه ای از غفلت بیان کرده و افزود: نبای دشمن را دست کم گرفت هر چند دشمن واقعا کوچک باشد. چرا که کید و مکر دشمن همیشه بیدار است.

خطیب جمعه تبریز تاکید کرد: نباید نسبت به خنده دشمن خوش خیال و خوش بین شد و نباید به دشمن اعتماد کرد؛  چرا که این موضوع غفلت می آورد.

وی با اشاره به حماسه مردم قم در روز ۱۹ دی سال ۵۷گفت: باید دشمن را بشناسیم و به هنگام و با همه توان برابر آن ایستادگی کنیم.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با اشاره به آشوب های اخیر و تاکید بر ولایتمداری، افزود: در ماه های اخیر برخی مردم برای مطالبات اقتصادی خود از راه های نادرست وارد شدند و موجب سواستفاده دشمنان شدند.

وی تاکید کرد: آمریکا و صهیونیست در این فتنه دست دارند؛ آمریکا در زلزله کرمانشاه اجازه ورود کمک های مردمی به بهانه تحریم ندادند اما امروز برای مردم ایران دلسوزی می کنند.

حجت الاسلام آل هاشم ادامه داد:  تنها راهکار مشکلات کشور، همدلی مردم با مسئولین و همدلی مسئولین کشور برای رفع تنگناهای اقتصادی و بیکاری است.

وی با تقدیر از بصیرت مردم تبریز در عدم همراهی فتنه گران، گفت: آفرین بر مردم حسینی  که بصیرت نشان دادند.

امام جمعه تبریز با تاکید بر اینکه امروز مایه وحدت است؛ افزود: آشوب و اغتشاش فرق دارد و مردم اذربایجان ثابت کردند که سر ایران هستند و عشق سربازی خیانت المز رهبرینه.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

https://goo.gl/LjLMHh
*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***