تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

گزارش ائل از حماسه امروز تبریز که خواب را از چشم گستاخان فتنه‌گر گرفت:

همه آمدند بدون توجه به حزب و جناح خاصی / پتک مرگبار امت خداجو بر سر آمریکا و اسرائیل و آل سعود / پدر شهید: اگر دستم به فرد موهن به پرچم ایران می رسید...

امت خداجوی تبریز با حضور چشمگیر خود، بصیرت و هوشیاری خود را باز هم به همگان نشان دادند و این حضور پرشور برای همیشه در تاریخ پرافتخار انقلاب اسلامی ثبت شد و پتک مرگبار بر سر آمریکا و اسرائیل و آل سعود فرود آمد.

همه آمدند بدون توجه به حزب و جناح خاصی / پتک مرگبار امت خداجو بر سر آمریکا و اسرائیل و آل سعود / پدر شهید: اگر دستم به فرد موهن به پرچم ایران می رسید...

به گزارش ائل، درحالی‌که روزهای شیرین بعد از سالروز حماسه تاریخی 9 دی را سپری می کردیم؛ ماهواره‌ها و شبکه های مجازی دشمن در صدد فتنه جدیدی بودند تا اربعین پیروزی انقلاب اسلامی را تحت الشعاع قرار دهند  و این هدف شوم را با اقدامات سازماندهی شده و با سواستفاده از مطالبات و دغدغه های مردمی، عده ای را به اردوکشی خیابانی سوق دادند تا با سر دادن شعارهای انحرافی، دست به اغتشاش و حرمت‌شکنی مقدسات ملی و مذهبی زدند.

این افراد که به‌صورت سازمان‌دهی شده چند روزی در صدد بر هم زدن آرامش عمومی و ایجاد آشوب بودند و در برخی نقاط کشور هتک حرمت هایی چون آتش زدن پرچم مقدس جمهوری اسلامی، جسارت به پرچم های عزای اهل بیت(ع) و تصاویر شهدا کردند اما این بار نیز به مثابه فتنه های قبلی پیش از این، با هوشیاری و بصیرت مردم ولایتمدار ایران اسلامی روبرو شدند.

مردم ولایی و بصیر تبریز که در طول چند روز اخیر بدلیل عدم همراهی درخواست های معهاندان نظام در ایجاد آشوب، آنان را عصبی کرده بودند؛ امروز نیز همزمان با سراسر کشور بعد از نمار عبادی سیاسی جمعه، دی‌ماه حماسه کم‌سابقه و پرشکوهی رقم زده و  خواب را از چشم گستاخان فتنه‌گر گرفتند.

این حضور حماسی و پرصلابت مردم تبریز پتکی مرگبار، بر سر فتنه گران و حامیان خارجی آنها از جمله آمریکا، رژیم صهیونیسیتی و شجره ملعونه آل سعود فرود آورد و تداعی حماسه عظیم 9 دی 88 شد.

یکی از شهروندان حاضر در این راهپیمایی با عظمت در گفتگو با خبرنگار ائل می گوید:  همه مردم به عشق رهبری و بدون در نظر گرفتن عقاید سیاسی و حزبی در این راهپیمایی شرکت کرده اند تا به دشمن بفهمانند که ما نظام اسلامی را دوست داریم و اگر هم مشکلاتی در کشور داریم؛ به انها ربطی ندارد و خودمان در داخل حل می کنیم.

شهروند دیگری که از پدران معزز شهدای دفاع مقدس می بادش در گفتگو با خبرنگار ائل ضمن انزجار از فتنه گران، بغض سنگین خود را با بیان جسارت آشوبگران در هتک حرمن پرچم اسران اسلامی شکسته و می گوید: اگر دستم به آن فرد موهن می رسید؛ او را خفه می کردم.

شهروند دیگری ضمن احساس غرور نسبت به این حضور حماسی مردم در پاسخ به یاوه گویان، می گوید: مسئولین باید قدر چنین مردمی را بدانند و در حل مشکلات آنها کوشا باشند.

وی ضمن محکومیت اهانت به مقدسات در شعارهای آشوبگران، می گوید: دستگاه قضایی باید با قاطعیت با این اغتشاشگران برخورد کند چرا که آنها احساسات پاک مردم ولایی را جریحه دار کردند.

مردم انقلابی تبریز امروز با شعارهایی چون «این‌همه لشکر آمده، به عشق رهبر آمده»، «مرگ بر ضد ولایت‌فقیه»، «خامنه‌ای خمینی دیگر است، ولایتش ولایت حیدر است»، «مرگ بر آمریکا و مرگ بر آل سعود»، «وای اگر خامنه‌ای حکم جهادم دهد، ارتش عالم نتواند که جوابم دهد»، این حماسه پرشور را تاریخی کردند و به جهانیان اعلام کردند که باز هم مثل همیشه «آذربایجان اویاخدی انقلابا دایاخدی» و میثاق و عهد خود را با امام شهیدان و رهبر فرزانه انقلاب محکم تر از قبل کردند.

قالب شعارهای مردم در این راهپیمایی‌ها، علاوه بر برائت از دشمنان و نفی آشوبگران، یادآوری مطالبات و دغدغه های معیشیتی از مسئولین نیز بود.

امت خداجوی تبریز با حضور چشمگیر خود، بصیرت و هوشیاری خود را باز هم به همگان نشان دادند و این حضور پرشور برای همیشه در تاریخ پرافتخار انقلاب اسلامی ثبت شد و بار دیگر برای چندمین بار اثبات شد که " فتنه لی گئجه لر ده آذربایجان اویاخدی"

در پایان این تجمع مردم انقلابی که از محل مصلای امام خمینی(ره) تا میدان ساعت صورت گرفته بود؛ قطعنامه ای صادر شد که تاکید بر مشت محکم بر دهان دشمنان نظام و پایبندی بیش از پیش به آرمان های انقلاب و رهبری و شهدا بود.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

https://goo.gl/JcZaeM
*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***