تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

بیگی در گفتگو با ائل مطرح کرد:

اقتصاد مقاومتی دوای درد مشکلات اقتصادی ماست، دولتمردان بیشتر توجه کنند/ نباید انکار کرد که بخش زیادی از بودجه ۹۷ قابل تحقق نیست

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی گفت: انتظارمان از دولت این بود که اراده خود را در بودجه ۹۷ برای تحقق اقتصاد مقاومتی نشان دهد، اما این امر به وضوح قابل مشاهده نیست.

اقتصاد مقاومتی دوای درد مشکلات اقتصادی ماست، دولتمردان بیشتر توجه کنند/ نباید انکار کرد که بخش زیادی از بودجه ۹۷ قابل تحقق نیست

احمدعلیرضا بیگی در گفتگو با خبرنگار ائل به اشاره به روزهای کاری مجلس برای بررسی لایحه بودجه سال 97، اظهار کرد: بخش زیادی از بودجه ای که توسط دولت به مجلس ارائه شده است، قابل تحقق نیست و نباید این موضوع را انکار کرد.

وی ادامه داد: بسیاری از موضوعاتی که در بودجه 97 نیز به اشاره شده در بودجه سال های قبل قادر به تحقق نبوده اند، بنابراین تکرار این موضوعات کار بیهوده ای است.

وی اذعان داشت: در صورت عدم تحقق این موضوعات، بی اعتمادی رخ خواهد داد و رفته رفته توقعات نیز افزایش خواهد یافت.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی در ادامه سخنان خود تاکید کرد: انتظارمان از دولت این بود که  اراده خود را در بودجه ۹۷ برای تحقق اقتصاد مقاومتی نشان دهد، اما این امر به وضوح قابل مشاهده نیست.

وی بیان داشت: توجه بالا به اقتصاد مقاومتی دوای درد مشکلات اقتصادی ماست و باید بیش از این به این راهگشا توجه شود.

بیگی در پایان گفت: دولت باید برای تحقق اقتصاد مقاومتی از شعارها و گفتار درمانی ها خارج شود. با توجه به شرایط جدید منطقه و ایجاد ناامنی برای سرمایه گذاران بین المللی به دنبال تهدیدات ترامپ و فشار برای تضعیف بندهای برجام، توجه به اقتصاد مقاومتی از اوجب واجبات است.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

https://goo.gl/XTrQAY
*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***