تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

واکنش آیت الله مجتهد شبستری به اغتشاشات اخیر:

افراد قلیلی که در شهرها دست به آشوب می‌زنند علاوه بر آنکه دین ندارند از عقل نیز بی‌بهره هستند / مردم با بصیرت ومسئولان مربوطه به این بی‌قانونی‌ها خاتمه دهند

آیت‌الله محسن مجتهد شبستری عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و نماینده مردم آذربایجان شرقی در مجلس خبرگان رهبری با صدور پیامی اغتشاش آشوب گران عناصر ضدانقلاب در کشور را محکوم کرد.

 افراد قلیلی که در شهرها دست به آشوب می‌زنند علاوه بر آنکه دین ندارند از عقل نیز بی‌بهره هستند / مردم با بصیرت ومسئولان مربوطه  به این بی‌قانونی‌ها خاتمه دهند

به گزارش ائل ، آیت‌الله محسن مجتهد شبستری عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و نماینده مردم آذربایجان شرقی در مجلس خبرگان رهبری با صدور پیامی اغتشاش آشوب گران عناصر ضدانقلاب در کشور را محکوم کرد.

در پیام آیت‌الله شبستری آمده است: افراد قلیلی که در شهرها دست به آشوب می‌زنند و اموال مردم و بیت‌المال را تخریب می‌کنند علاوه بر آنکه دین ندارند از عقل نیز بی‌بهره هستند.

وی ادامه داد: اگر فردی اعتراض دارد به تورم و یا بیکاری یا هر مسئله دیگر راهش ورود و تذکر به مسئولان از طرق قانونی است نه ایذا و اذیت دیگران و دست به تخریب اموال مردم و ایجاد ناامنی که گاهی منجر به شهادت و جراحت بعضی افراد می‌شود.

این عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه امید است دستگاه‌های امنیتی و انتظامی بیش‌ از پیش فعال‌ شده و مقابل این آشوب‌ها در بعضی شهرهای کشور بایستند، آورده است: قوه قضائیه باصلابت و قاطعیت برخورد سریع کند تا برای دیگران درس عبرتی باشد.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام تصریح کرد: الحمدالله اکثریت مردم ما با بصیرت هستند و ملاحظه می‌شود راه‌پیمایی میلیونی در شهرها به راه افتاده و محکوم می‌‌کنند.

شبستری افزود: این حرکاتی که از بیگانگان و دشمنان خارجی انقلاب شکوهمند اسلامی سرچشمه می‌گیرد، به‌وسیله یک دسته جاهل و منافق و بی‌عقل انجام می‌پذیرد.

وی با بیان اینکه در مورد حادثه آتش زدن حوزه علمیه باید خاطرنشان کنم که حوزه‌های علمیه همیشه از بدو تأسیس چه قبل انقلاب و چه بعد از انقلاب بدون هیچ وابستگی‌ای به دولت‌ها صرفاً در سایه امام زمان عجل الله اداره می‌‌شود گفت: حوزه‌های علمیه همیشه در کسوت کمک به مستضعفین و تربیت فقهای دین و در راه اعتلای اسلام حقیقی گام برداشته و در راه کمک به مستضعفین واقعی بوده است و این حادثه از کسانی بر نمی‌آید مگر اینکه با اصل اسلام و مسلمین ضدیت و عناد داشته باشند.

این عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در پایان آورده است: علاوه بر مردم با بصیرت، مسئولان مربوطه نیز با اقدامات سریع باید هر چه زودتر با این غائله برخورد کنند و به این بی‌قانونی‌ها خاتمه دهند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

https://goo.gl/avBgTN
*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***