تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

مشاور رئیس مجلس در گفتگو با ائل مطرح کرد:

منافقین سلطنت طلب کور خوانده اند، نمی توانند از احساسات پاک مردم ایران سوء استفاده کنند/ مسوولین قدر صبوری مردم را بدانند

حقیقت پور گفت: ضروری است، مسوولین در هر مقام و جایگاهی که قرار دارند با گوش جان مسائل و مشکلات مردم را بشنوند و در جهت چاره جویی بربیایند، مردم ما، مردم صبور و متینی هستند اما در برابر تبعیض ها نیز گلایه مندند و این موضوع را مقام معظم رهبری نیز بارها گفته اند.

منافقین سلطنت طلب کور خوانده اند، نمی توانند از احساسات پاک مردم ایران سوء استفاده کنند/ مسوولین قدر صبوری مردم را بدانند

منصور حقیقت پور در گفتگو با خبرنگار ائل با اشاره به اغتشاشات اخیر در برخی شهرهای کشور که به دنبال اعتراضات مردمی پیرو مشکلات اقتصادی صورت گرفت، اظهار کرد: هیچ کس نمی واند منکر مسائل و مشکلات اقتصادی در کشور باشد.

وی ادامه داد: معیشت مردم تحت الشعاع این مسائل قرار گرفته و دخل و خرج ها با هم نمی خوانند و از این موضوع دولت نیز مطلع است.

عضو سابق کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجه مجلس شورای اسلامی بیان کرد: برخی از مردم کشور در برابر این مشکلات نمی توانند بیش از این دوام بیاورند و همین هم باعث می شود تا مطالبات خود را فریاد بزنند، اما در این میان هستند افراد منافق و فرصت طلبی که از این فریادها سوء استفاده کنند و باعث برهم زدن آرامش در کشور شوند.

وی اذعان داشت: در جریان این اعتراضات مردمی، افراد منافق و سودجو خواستند شعارهای دلخواه و مورد نظر خود را از زبان احساسات پاک مردم سر بدهند که کور خوانده اند، چون مردم کشور ما به کسی باج نمی دهند.

وی با اشاره به توئیت های پی در پی ترامپ در حمایت از اغتشاشگران نیز گفت: مشکلات داخلی کشور ما به خودمان مربوط است، مردم ما تاکنون بارها با این موقعیت ها آشنا شده اند و هیچ گاه اجازه دخالت در امور داخلی کشور را به بیگانگان نخواهند داد.

مشاور رئیس مجلس در ادامه سخنان خود یادآور شد: ضروری است، مسوولین در هر مقام و جایگاهی که قرار دارند با گوش جان مسائل و مشکلات مردم را بشنوند و در جهت چاره جویی بربیایند، مردم ما، مردم صبور و متینی هستند اما در برابر تبعیض ها نیز گلایه مندند و این موضوع را مقام معظم رهبری نیز بارها گفته اند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: مردم کشور ما به یک عده منافق و سلطنت طلب رفوزه که می خواهند تحت حمایت های عربستان و آمریکا و رژیم منحوس صهیونیستی احساسات پاکشان را تحت الشعاع قرار دهند، باج نمی دهند و در برابرشان می ایستند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

https://goo.gl/ZnCzpH
*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***