تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

موافقت روحانی با آزادسازی مالکیت سهام عدالت

دبیر شورای هماهنگی روسای کمیسیون های تخصصی مجلس شورای اسلامی گفت: تعاملات مجلس و دولت برای رفع مشکلات اقتصادی مردم افزایش می یابد.

موافقت روحانی با آزادسازی مالکیت سهام عدالت

به گزارش ائل به نقل از خانه ملت، محمدرضا پورابراهیمی داورانی گفت: صبح امروز روسای کمیسیون های تخصصی مجلس شورای اسلامی با حجت الاسلام حسن روحانی در نهاد ریاست جمهوری دیدار و گفت و گو انجام دادند.


دبیر شورای هماهنگی روسای کمیسیون های تخصصی مجلس شورای اسلامی افزود: در نشست مشترک روسای کمیسیون های تخصصی مجلس با رئیس جمهور موضوعات مختلف مانند مباحث مربوط به بودجه سال 97، راهکارهای تحقق برنامه ششم توسعه کشور، افزایش حقوق بازنشستگان و موضوع نرخ حامل های انرژی و همچنین نحوه حذف دهک های ثروتمند از دریافت یارانه نقدی مورد بررسی قرار گرفت.

تاکید بر ساماندهی مطلوب موسسات مالی و اعتباری در نشست مشترک روسای کمیسیون های تخصصی مجلس با رئیس جمهور

پورابراهیمی داورانی در ادامه گفت و گوی خود افزود: در این جلسه همچنین موضوع اشتغالزایی و تعهدات دولت برای ایجاد اشتغال سالانه در برنامه ششم توسعه، آسیب های اجتماعی و نحوه مقابله با آن و مباحث مربوط به تولید مسکن مورد بررسی قرار گرفت.


وی با بیان اینکه افزایش تعاملات مجلس و دولت برای رفع مشکلات اقتصادی مردم انجام می شود، افزود:در ادامه جلسه بحث آزادسازی مالکیت سهام عدالت نیز مورد بررسی قرار گرفت و نظر رئیس جمهور در این ارتباط نظر موافق داشتند.

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی یادآور شد: علاوه بر بررسی مباحث فرهنگی، آموزش و تحقیقات و اجتماعی، همچینین در این جلسه توافق شد که موضوع ساماندهی موسسات مالی و اعتباری که البته اقداماتی در این راستا صورت گرفته است، باید بصورت کامل انجام شود.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

https://goo.gl/Q6YTJ2
*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***