تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

واکنش نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی به حواشی بازی تراکتور و پرسپولیس:

به غیرت آذربایجانی‌ها توهین کردید، باید عذرخواهی کنید / تا برخورد قانونی ، پیگیر این مساله هستیم

حجت الاسلام و المسلمین آل هاشم در واکنش به حواشی بازی تراکتورسازی تبریز و پرسپولیس تهران در هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال گفت: به غیرت آذربایجانی‌ها توهین کردید، باید عذرخواهی کنید.

به غیرت آذربایجانی‌ها توهین کردید، باید عذرخواهی کنید / تا برخورد قانونی ، پیگیر این مساله هستیم

به گزارش ائل، حجت الاسلام و المسلمین سید محمد علی آل هاشم در واکنش به حواشی بازی تراکتورسازی تبریز و پرسپولیس تهران در هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال گفت:  در جریان بازی تراکتورسازی و پرسپولیس به غیرت آذربایجانی‌ها توهین کردید، باید از مردم غیور آذربایجان عذرخواهی کنید، مسئولین ذی‌ربط فدراسیون باید با کسانی‌ که آذربایجانی را مورد بی‌حرمتی قرار داده‌اند برخورد کنند.

وی ادامه داد: کسانی‌ که در فوتبال آذربایجان همیشه برای تراکتورسازی افتخار می‌آفرینید، یک بار دیگر شعور ملی خود را به نمایش بگذارید دیگران می‌خواهند از شما سوء استفاده کنند و از اهانت آنها به شما آذربایجانی‌ها از این غیرت ملی و دینی شما سوء استفاده و بهره‌برداری نمایند.

امام جمعه تبریز با بیان اینکه امروز کشور ما به آرامش و وحدت ملی نیاز دارد، تاکید کرد: ما و مسئولین استان از طرف شما پیگیر افرادی که به تیم، مردم و زبان شما توهین کردند هستیم و تا برخورد قانونی با کسانی‌که به شما توهین کردند پیگیر این مساله هستیم.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی افزود: شما مواظب باشید، دشمن در کمین است تا از حرکات شما سواستفاده کنند، ما تیم قهرمان تراکتورسازی را از آن خود می‌دانیم.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

https://goo.gl/vhULGd
*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***