تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

جزئیات شایعه پلمپ کارخانه کمباین سازی تبریز در گفتگوی ائل با استادرحیمی:

مشکل کارخانه مربوط به مدیریت قبلی و عدم پرداخت اجاره بها است / مدیریت جدید پیگیر حل مشکل است / با تخصیص سرمایه در گردش، فعالیت آن رونق می گیرد

استادرحیمی، مدیر کل سیاسی استانداریدر پاسخ به خبرنگار ائل در خصوص شایعه پلمپ کارخانه کمباین سازی تبریز گفت: مشکل این کارخانه مربوط به مدیریت قبلی و عدم پرداخت اجاره محل توسط اداره اوقاف استان بوده است.

مشکل کارخانه مربوط به مدیریت قبلی و عدم پرداخت اجاره بها است / مدیریت جدید پیگیر حل مشکل است / با تخصیص سرمایه در گردش، فعالیت آن رونق می گیرد

به گزارش ائل ، صبح امروز خبر تجمع کارگران کارخانه کمباین سازی تبریز در خروجی رسانه ها قرار گرفت که دلیل آن پلمپ کارخانه و معوقات حقوق کارگران این کارخانه عنوان شد.

برای پیگیری موضوع گفتگوی تلفنی با رضا استادرحیمی، مدیر کل سیاسی استانداری آذربایجان شرقی داشته ایم که وی در پاسخ به خبرنگار ائل در خصوص این موضوع گفت: مشکل این کارخانه مربوط به مدیریت قبلی و عدم پرداخت اجاره محل توسط اداره اوقاف استان بوده است.

وی ادامه داد: آقای شهرتی فر(معاون سیاسی امنیتی استاندار آذربایجان شرقی) صحبت و پیگیری های لازم را از طریق اداره اوقاف و مدیر کل آن انجام می دهند تا این مشکل مرتفع شود.

استادرحیمی از انتخاب مدیر جدید برای کارخانه خبر داده و تصریح کرد: مشکل این کارخانه مربوط به بحث مدیریتی بوده و مدیر جدید پیگیر موضوع می باشد.

وی ضمن تاکید بر اهمیت و ضرورت این کارخانه، اذعان داشت: با توجه به نیاز کارخانه به سرمایه در گردش، تلاش می شود تا از طریق آقای نواداد (معاون استاندار) مقداری سرمایه در گردش در اختیار کارخانه کمباین سازی قرار گیرد تا فعالیت آن رونق گیرد.با دوستان خود به اشتراک بگذارید

https://goo.gl/u88KrN
*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***