تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

جانبار دوران دفاع مقدس و استاد دانشگاه در گفتگو با ائل:

به تطهیر کنندگان فتنه گران فاسد هشدار می دهیم که سکولار و لیبرال ها جایی در ایران ندارند / چه دادگاهی بالاتر از اینکه مردم فهمیدند سران فتنه خائن به ملت هستند

پرغو، جانبار دوران دفاع مقدس و استاد دانشگاه در گفتگو با ائل گفت: به تطهیر کنندگان فتنه گران فاسد هشدار می دهیم که سکولار و لیبرال ها جایی در ایران ندارند.

به تطهیر کنندگان فتنه گران فاسد هشدار می دهیم که سکولار و لیبرال ها جایی در ایران ندارند / چه دادگاهی بالاتر از اینکه مردم فهمیدند سران فتنه خائن به ملت هستند

محمدعلی پرغو در گفتگو با خبرنگار ائل در خصوص ماهیت فتنه و فتنه گری گفت: فتنه ریشه در اختلاف افکنی داشته که منجر به نابسامانی اجتماعی و سیاسی در کشور می شود.

وی با اشاره به دیدگاه شفاف قرآن در خصوص فتنه، تصریح کرد: فتنه گری در عالم اسلام مذموم است و جز شوم ترین موضوعات بشری محسوب می شود.

فتنه گران بی خرد،  رئیس جمهور بی مخ و وزیر خارجه بی ادب آمریکا را  خوشحالی کردند

این جانباز دوران دفاع مقدس با بیان اینکه باید به پدیدآوردندگان حماسه 8 و 9 دی 88 آفرین گفت؛ افزود: فتنه گران سال 88 برخلاف مبانی جمهوری اسلامی و با کمک استکبار جهانی دست به فتنه زدند و بدون اینکه به ثمره خون شهدا و تمدن سازی ایران اسلامی توجه کنند.

فتنه 88 بازطراحی دیدگاه حیله گران زمان ما یعنی آمریکا و انگلیس بود

وی با تاکید بر اینکه فتنه گران سال 88 به همراهی استکبار جهانی به میدان آمدند؛ خاطر نشان کرد: عده ای بی بصیرت و بی خرد در سال 88 موجبات آشفتگی و دل نگرانی را برای جامعه ایجاد کردند و رئیس جمهور بی مخ و وزیر خارجه بی ادب آمریکا را دچار شگفتگی و خوشحالی کردند.

عضو هیئت علمی دانشگاه تبریز ادامه داد: فتنه گران سال 88 دیدگاه حیله گران زمان ما یعنی آمریکا و انگلیس را بازخوانی و طراحی کردند و کلام امام(ره) و اسلام که همان استراتژی پیامبر(ص) بود را نادیده گرفتند.

دوراندیشی رهبر انقلاب و بیداری ملت، حماسه 8 و 9 دی را آفرید

وی تصریح کرد: فتنه گران بدون نگاه به واقعیت ها و ارزش های خون شهدا، جامعه اسلامی را دچار آشوب کردند و عامل استکبار جهانی شدند؛ هر چند برخی ها ناخواسته وارد بازی فتنه شدند که آنها بعدا پشیمان شدند اما عده ای دیگر با فرار خود از کشور نشان دادند که خائنان به ملت و نظام بودند.

به  تطهیر کنندگان فتنه گران فاسد هشدار می دهیم که سکولار و لیبرال ها جایی در ایران ندارند

پرغو علت وقوع حماسه 8 و 9 دی را در نتیجه دوراندیشی رهبر انقلاب و هوشیاری ملت دانسته و گفت: دور اندیشی رهبر انقلاب، جامعه را از خطر فتنه نجات داد و در کنار آن ملت بیداری هستند که پشتیبان ولایت فقیه بودند.

وی با بیان اینکه دشمن دوباره برای انقلاب خواب هایی دیده است؛ تاکید کرد: اجازه فتنه گری مجدد به دشمن نخواهیم داد و به کسانی که دنبال تطهیر فتنه گران فاسد هستند هشدار می دهیم که اجازه نخواهیم داد خون شهدا پایمال شود و بدانند که سکولار و لیبرال ها جایی در ایران ندارند.

حماسه 8 و 9 دی امید فتنه گران و استکبار جهانی  را به یاس تبدیل کرد

این جانباز دوران دفاع مقدس ادامه داد: رهبری پیامبر گونه رهبر معظم انقلاب و شناخت از پشت صحنه حرکات شوم در فتنه 88 و همچنین آمادگی و آگاهی مردم از حرکت های بی مغزی که در طول انقلاب اسلامی سابقه داشته؛ باعث شد مردم در 8 و 9 دی 88 به میدان آمده و با جواب "نه" به فتنه گری ها، امید فتنه گران را به یاس تبدیل کردند و استکبار جهانی به هدف شوم خود نرسید.

وی در پاسخ به سوالی در خصوص نحوه برخورد نظام با سران فتنه، گفت: رهبر انقلاب از همان ابتدا نظر همراه با مهر و عطوفت نسبت به آنها داشتند و قطعا اگر فتنه گران دادگاهی می شدند؛ حق شان خیلی بیشتر از الان بود  اما ما همگی مطیع رهبری هستیم و امر ایشان بر ما مطاع است و این اطاعت ما از رهبر انقلاب، مشت محکمی بر دهان یاوه گویانی است که قصد فاصله انداختن بین مردم و امام امت را دارند.

نظام اسلامی نسبت به سران فتنه عاطفه نشان داد تا بلکه توبه کنند 

این استاد دانشگاه با تاکید بر اینکه حق سران فتنه بیشتر از حصر بود؛ افزود: نظام اسلامی نسبت به آنها عاطفه نشان داد تا بلکه توبه کنند اما در نهایت نظام تصمیم گرفت برای اینکه بهانه ای دست استکبار جهانی ندهد؛ آنها را به صورت حصر مدیریت کند.

وی تصریح کرد: گرچه خائنین به ملت باید به سزای اعمال خود برسند اما چه دادگاهی بالاتر از این که ملت ایران فهمیدند که آنها فتنه گر و خائن به ملت هستند و این روشنگری کافی بود.  


مطالب مرتبط:

پروین قدس: فتنه گران ۸۸ برابر تفکر روح الهی خنجر کشیدند

تحلیل و بازخوانی ابعاد فتنه ۸۸ توسط نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام: عاشورای ۸۸ ماهیت فتنه گران را بیشتر روشن کرده و کاسه صبر مردم لبریز شد

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

https://goo.gl/QiLCae
*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***