تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

واکنش خلیفه ارامنه آذربایجان به هتک حرمت قدس شریف:

چیفتچیان: قدس پاره‌ای جدا نشده از فلسطین است / اقدامات سخیف رژیم صهیونیستی در توهین به مسلمانان از نظر ما محکوم است

خلیفه ارامنه آذربایجان به اقدام اخیر آمریکا و رژیم صهیونیستی در اهانت به قدس شریف و انتقال پایتختی رژیم صهیونیستی از تل آویو به قدس واکنش نشان داد.

چیفتچیان: قدس پاره‌ای جدا نشده از فلسطین است / اقدامات سخیف رژیم صهیونیستی در توهین به مسلمانان از نظر ما محکوم است

به گزارش ائل، اسقف گریکور چیفتچیان، خلیفه ارامنه آذربایجان در دیدار با نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی بمناسبت تولد حضرت عیسی(ع)، به اقدام اخیر آمریکا و رژیم صهیونیستی در اهانت به قدس شریف و انتقال پایتختی رژیم صهیونیستی از تل آویو به قدس واکنش نشان داد.

وی در این خصوص اذعان کرد: اقدامات سخیف رژیم صهیونیستی در توهین به مسلمانان از نظر ما محکوم است و  جلسه سالانه ارامنه جهان در بیروت  حرکت زشت آمریکا و رژیم صهیونیستی در انتقال پایتخت از تل آویو به قدس را محکوم کردیم چرا که قدس پاره‌ای جدا نشده از فلسطین است.

خلیفه ارامنه آذربایجان با بیان اینکه نمایندگان خلیفه گری در ایران سفیران صادق ایران در دنیا هستند؛ گفت: در ایران جهان مسیحیت و اسلام در نهایت صلح و سازش زندگی می‌کنند و این الگویی برای جهان است و این مهم را مدیون درایت، ولی فقیه هستیم.

گریکور چیفتچیان خاطر نشان کرد: دولت جمهوری اسلامی ایران تنها دولتی است که برای اماکن زیارتی یک اقلیت از محل‌های مختلف بودجه اختصاص می‌دهد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

https://goo.gl/ZNNMs4
*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***