تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

مستند ساز و عکاس دوران دفاع مقدس در گفتگو با ائل:

پروین قدس: فتنه گران ۸۸ برابر تفکر روح الهی خنجر کشیدند/ معاندین نباید از حکمت و رافت نظام گستاخ تر شوند

پروین قدس، مستند ساز و عکاس دوران دفاع مقدس در گفتگو با ائل گفت: فتنه گران ۸۸ برابر تفکر روح الهی خنجر کشیدند و معاندین نباید از حکمت و رافت نظام گستاخ تر شوند.

پروین قدس: فتنه گران ۸۸ برابر تفکر روح الهی خنجر کشیدند/ معاندین نباید از حکمت و رافت نظام گستاخ تر شوند

بهزاد پروین قدس در گفتگو با خبرنگار ائل در خصوص حماسه 8 دی مردم تبریز و 9 دی سراسر کشور در سال 88 گفت: بنا به فرمایش رهبر معظم انقلاب، مردم عزیز ما در روز نهم دی، آنچنان عظمتی از خود نشان دادند که دنیا را خیره کرد.

عواملی کوته بین و معلوم الحالِ ذوق زده با جریان فتنه همسو شدند تا دریچه ای برای ضربه زدن به انقلاب پیدا کنند

وی با اشاره به فتنه 88 و تبیین آن، تصریح کرد: در فتنه 88 اشخاصی، مردم فهیم و دیندار و ولایی را نادیده گرفتند و طبق امیال فردی و شخصی خود و با امید به بیگانگان در برابر آرمان های مقدس انقلاب اسلامی و تفکر روح الهی خنجر کشیدند و دامنه فتنه جویی خود را تا عاشورای حسینی کشاندند.

در 8 و 9 دی، ایران اسلامی، عاشورایی و کربلایی شد 

این مستندساز  و جانباز دوران دفاع مقدس ادامه داد: عواملی کوته بین و معلوم الحالِ ذوق زده با جریان فتنه همسو شدند تا دریچه ای برای ضربه زدن به انقلاب پیدا کنند ولی در 8 و 9 دی، ایران اسلامی، عاشورایی و کربلایی شد و فریاد لبیک یا حسین (ع) در حنجره ها به خروش آمد.

رافت اسلامی نظام در تمام فتنه ها از خلق مسلمان گرفته تا ترور منافقین و 88 مشهود بود

وی با بیان اینکه  فتنه ها از صدر اسلام بوده و خواهد بود و ممکن است شکل و رنگ و غالب عوض کنند؛ خاطر نشان کرد: فتنه گران عوامل دشمن هستند اما همانگونه که مردم بصیر ما یوم الله 8 و 9 دی آفریدند و تیر خلاص بر فتنه زدند؛ منبعد نیز همین مردم امید دشمنان را به یاس مبدل می کنند.

اگر روزی ولی زمان حکم کند پس مانده های فتنه گران نیز جای تنفس نخواهند داشت

این عکاس دوران دفاع مقدس در خصوص نوع برخورد نظام اسلامی با سران فتنه، گفت: مبنای نظام اسلامی بر اساس رافت و آگاهی دادن است و فتنه های مختلف از خلق مسلمان تا ترورهای منافقین و جنگ تحمیلی و سال 88 و... این موضوع اثبات شده ولی معاندین نباید از حکمت، صبوری و رافت نظام گستاخ تر شوند و بدانند جنود الهی بر جنود شیطان غلبه می کند و اگر روزی ولی زمان حکم کند پس مانده های فتنه گران نیز جای تنفس نخواهند داشت.

هشتم و نهم دی  روز ماندگار در صحیفه تاریخ و افتخارات جمهوری اسلامی است

وی در پایان تاکید کرد: هشتم و نهم دی با حضور عاشورایی مردم حماسه ساز و ولایتمدار ایران ، روز ماندگار در صحیفه تاریخ و افتخارات جمهوری اسلامی است و فخر و مباهات به ایرانی بودنمان می کنیم که مردمی آگاه به زمان و بصیر داریم و در هر گزندی حماسه نو می آفرینند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

https://goo.gl/1iCPgv
*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***