تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

رئیس کانون انجمن‌های صنفی کارگری آذربایجان‌شرقی:

چرا هزینه اشتباهات مسئولان را باید کارگران بپردازند/پلمب کارخانه ماشین آلات صنعتی تراکتورسازی زنگ خطر واگذاری‌ها را به صدا درآمد

رئیس کانون انجمن‌های صنفی کارگری آذربایجان‌شرقی با اشاره به پلمب کارخانه ماشین آلات صنعتی تراکتورسازی گفت: چرا باید هزینه اشتباهات مسئولان را باید کارگران بپردازند.

چرا هزینه اشتباهات مسئولان را باید کارگران بپردازند/پلمب کارخانه ماشین آلات صنعتی تراکتورسازی زنگ خطر واگذاری‌ها را به صدا درآمد

به گزارش ائل به نقل از فارس، ناصر چمنی اظهار داشت: متاسفانه با خبر شدیم که کارخانه ماشین آلات صنعتی تراکتور سازی ایران پلمب شده آنم در سالی که از طرف مقام معظم رهبری  سال اقتصاد مقاومتی تولید اشتغال نامیده شده آیا این پلمب در راستای اجرایی شدن فرمان حضرت آقاست؟

وی افزود: چرا وضعیت کارگران را مد نظر قرار نمی‌دهید در چنین شرایط سختی که کارگران دست به گریبان هستند با ۹۳۰ هزار تومان حقوق حال معیشت این ۲۰۰ خانواده چه خواهد شد چه کسی مسئولیت دارد چرا کسی به فکر بیش از ۲۰۰ خانواده نیست آیا این کارگران شهروندان ایرانی نیستند.

چمنی گفت: آیا واقعا اهداف اصلی اصل ۴۴ این بود چرا باید هزینه اشتباهات مسئولان را باید کارگران بپردازند چرا در مورد واگذاری‌ها که مشکلاتی وجود دارد کسی پاسخگو نیست.

رئیس  کانون انجمن های صنفی کارگری آذربایجان شرقی اظهار داشت: پلمب کارخانه ماشین آلات صنعتی تراکتورسازی زنگ خطری هست برای واگذاری‌های که در استان به غلط واگذار شده است .

چمنی تصریح کرد: جای تعجب دارد مصوبات کمسیون کارگری استان به گفته حاضران در جلسه نادیده گرفته شود ما کارگران امید داریم هرچه زودتر مشکل این کارخانه ریشه‌دار کشور حل شده و آرامش به خانه‌های کارگران باز گردد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

https://goo.gl/WjaawN
*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***