تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

آماده باش ۱۰۵ پایگاه اورژانس آذربایجان شرقی در طرح انتظامی_ ترافیکی زمستانی

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی آذربایجان شرقی از آماده باش این مرکز در طرح ترافیک زمستانی در قالب ۱۰۵ پایگاه اورژانس خبر داد.

آماده باش ۱۰۵ پایگاه اورژانس آذربایجان شرقی در طرح انتظامی_ ترافیکی زمستانی

به گزارش ائل، فرزاد رحمانی گفت: در این مدت 600 تکنسین اورژانس در 104 پایگاه جاده ای و یک پایگاه هوایی  این مرکز در استان در آماده باش هستند

وی با بیان اینکه استفاده از آمبولانس های 2 دیفرانسیل در مرکز اورژانس 115 از زمستان سال گذشته تجربه شده است گفت: کارایی این آمبولانس ها در مناطق صعب العبور به اثبات رسیده است.

وی گفت: هم اکنون 10 دستگاه آمبولانس 2 دیفرانسیل در تحویل مرکز اورژانس 115 استان است که با توجه به شرایط جوی و مناطق صعب العبور استان امید است تعداد آنها افزایش یابد.

رحمانی با بیان اینکه هدف از اجرای طرح ترافیک زمستانی، امداد رسانی سریع با بالاترین کیفیت خدمات پیش بیمارستان در سطح جاده هاست یادآور شد: در این امر اورژانس هوایی نیز پشتیبان خدمات تکنسین های اورژانس 115 خواهد بود.

براساس این گزارش، طرح ترافیک زمستانی همزمان با سراسر کشور با حضور نیروهای امدادی اعم از اورژانس، هلال احمر، عوامل راهداری و پلیس راه از امروز آغاز و تا 20 اسفند ادامه خواهد داشت.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

https://goo.gl/vdwJhc
*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***