تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

پیشنهاد شریعتمداری به مسئولان سه قوه

مدیرمسئول روزنامه کیهان گفت: حضور مسئولان نظام در دانشگاه‌ها در تقویت رابطه میان قشر جوان جامعه با مسئولان نقش بسزایی دارد.

پیشنهاد شریعتمداری به مسئولان سه قوه

به گزارش ائل به نقل از تسنیم، حسین شریعتمداری مدیرمسئول روزنامه کیهان با اشاره به تاثیر حضور مسئولان در دانشگاه‌ها گفت: حضور مسئولان نظام در دانشگاه‌ها و گفت‌وگوی چهره به چهره آنها با دانشجویان، در تقویت رابطه میان قشر جوان جامعه با مسئولان تاثیر  بسزایی دارد.

وی افزود: وقتی که مسئولان با حضور در میان دانشجویان واقعیت‌ها را آنگونه که هست بازگو کنند دیگر دانشجویان و نخبگان ما برای اطلاع از خبرها به سراغ شبکه‌های مجازی که اغلب واقعیت‌ها را به شکل دیگری منعکس می‌کنند، نمی‌روند.

 مدیرمسئول روزنامه کیهان با اشاره به وجود اختلاف سلیقه در دانشگاه‌ها تصریح کرد: اختلاف سلیقه در میان دانشجویان هیچ‌گاه به عنوان یک نقطه ضعف مطرح نیست اما خیلی از این اختلافات به دلیل عدم برداشت درست از واقعیت‌های جامعه شکل گرفته است.

شریعتمداری ادامه داد: ممکن است برخی دانشجویان تصورات نادرستی از واقعیت‌های موجود در جامعه داشته باشند که حضور مسئولان سه قوه در دانشگاه‌ها می‌تواند این تصورات نادرست را اصلاح کند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

https://goo.gl/D8WKAh
*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***