تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

رئیس سابق دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان‌شرقی:

کاهش دانشجو به یک دغدغه تبدیل شده است/ دانشگاه آزاد با افزایش تعداد دانشگاه‌ها نیازمند بازنگری است

رئیس سابق دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان‌شرقی با اشاره به کاهش دانشجو و تبدیل آن به دغدغه برای مسؤولان در آینده گفت: در مجموع دانشگاه همه اساتید و کارکنان باید در این هدف تلاش کنند تا بر مشکل فائق آیند.

کاهش دانشجو به یک دغدغه تبدیل شده است/ دانشگاه آزاد با افزایش تعداد دانشگاه‌ها نیازمند بازنگری است

به گزارش ائل به نقل از فارس، سیدجواد انگجی پیش ظهر امروز در مراسم تکریم و معارفه سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان‌شرقی با اشاره به چهار مدافع حرم دانشگاه آزاد اسلامی تبریز، اظهار داشت: یاد و خاطره شهدای مدافع حرم را گرامی می‌داریم که نمونه جوانان با بصیرت و انقلابی هستند.

وی با بیان اینکه مسائل و مشکلات دانشگاه با تدبیر مسؤولان خدوم حل خواهد شد، افزود: ما روزی با دو دانشگاه تبریز و علوم پزشکی رقابت داشتیم ولی در حال حاضر بیش از ۱۶۰ دانشگاه با یکدیگر رقابت دارند و باید بازمهندسی در مجموع دانشگاه صورت گیرد.

رئیس سابق دانشگاه آزاد اسلامی استان با تشکر از زحمات مسؤولان استانی برای پیشرفت دانشگاه آزاد اسلامی اذعان داشت: البته مرحوم آیت‌الله هاشمی زحمات زیادی برای دانشگاه آزاد اسلامی کشیده بودند که ما نیز قدردان این زحمات هستیم.

وی با تاکید به اینکه یکی از دستاوردهای دانشگاه آزاد،دانشگاه آزاد اسلامی است، گفت: این دانشگاه در شرایطی ایجاد شد که همه دانشگاه‌ها علیه دانشگاه آزاد اسلامی صف‌آرایی کرده بودند که اگر حمایت امام راحل(ره) نبود، امروز در دانشگاه بسته بود.

انگجی خاطرنشان کرد: با توجه به درایت و مدیریت آقای رهبر قطعاً مشکلات موجود در دانشگاه حل خواهد شد زیرا با افزایش تعداد دانشگاه‌ها نیاز به بازنگری در دانشگاه وجود دارد.

وی با اشاره به کاهش دانشجو و تبدیل آن به دغدغه برای مسؤولان در آینده بیان کرد: در مجموع دانشگاه همه اساتید و کارکنان باید در این هدف تلاش کنند تا بر مشکل فائق آیند.

رئیس سابق دانشگاه آزاد اسلامی استان ابراز کرد: الحمدالله دوران خدمتگزاری بنده در دانشگاه به آرامی سپرده شد و امید است این روند با حل مشکلات دانشگاه ادامه یابد تا این میراث با ارزش موجود در کشور که زحمات زیادی برای آن کشیده شده است، پایدار بماند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

https://goo.gl/LEpcHf
*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***