تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

مدیر کل امور استان‌ها و مجلس حوزه هنری تاکید کرد:

ضرورت استفاده از ابزار هنر برای انتقال پیام ‌های انقلاب

مدیر کل امور استان‌ها و مجلس حوزه هنری بر ضرورت استفاده از ابزار هنر و هنرمندان برای انتقال پیام ‌های انقلاب تاکید کرد.

ضرورت استفاده از ابزار هنر برای انتقال پیام ‌های انقلاب

به گزارش ائل به نقل از مهر، مجید مصلحی شامگاه دیروز دوشنبه در مراسم تکریم و معارفه روسای حوزه هنری آذربایجان شرقی با بیان اینکه دستگاه‌ های فرهنگی آذربایجان شرقی نیاز به همدلی و همراهی دارند، گفت: استفاده از ابراز هنر در پرداختن به محورهای ماموریتی از دیگر اهداف ما است.

مدیر کل امور استان‌ها و مجلس حوزه هنری با بیان اینکه ما در این مسیر مطالبات بزرگی داریم که اگر شرایط تحقق این مطالبات به وجود نیاید درنتیجه از ماموریت خود فاصله خواهیم گرفت، گفت: حوزه هنری انقلاب اسلامی یک نهاد برآمده از دل انقلاب بوده که ماموریت اصلی آن شناخت، تولید و ابلاغ پیام‌های انقلاب اسلامی از زبان هنر است، کار اصلی‌مان استفاده از هنر، اساتید، هنرمندان، صاحب‌نظران و دل‌سپردگان انقلاب اسلامی در جهت شناخت و ابلاغ پیام‌ های انقلاب است.

مصلحی با تاکید بر اینکه همه باید در جهت تحقق سهم خود در حوزه‌ فرهنگی استان تلاش کنند، گفت: یکی از مطالبات اصلی ما این است که حوزه هنری محل رفت و آمد هنرمندان و پیشکسوتان باشد.

وی با اشاره به اینکه حوزه هنری باید بتواند بسیاری از هنرمندان را در شاخه‌ های مختلف به آغوش خود بکشاند، افزود: حوزه هنری تعاملات سازنده ‌ای باید با جامعه هنرمندان و مخاطبان و همچنین دستگاه‌های فرهنگی داشته است.

مدیر کل امور استان‌ها و مجلس حوزه هنری گفت: حوزه‌ هنری برای ماموریت اصلی خود راهی جز اینکه محفلی برای حضور هنرمندان و پیشکسوتان باشد، ندارد.

مصلحی با تاکید بر اینکه باید در حوزه‌ فرهنگی عمل کنیم تا مردم از متن عمل، تئوری‌های ما را قبول کنند، افزود:باید تلاش کنیم تا برای نسل آینده کارنامه درخشانی ارائه دهیم.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

https://goo.gl/2NX8KY
*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***