تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

در دیدار رئیس هیأت امنا دانشگاه آزاد اسلامی با نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی مطرح شد:

حجت الاسلام آل هاشم: آذربایجان منطقه ای استراتژیک از حیث سیاسی، اقتصادی و علمی است / ولایتی: آذربایجان استوانه و موقعیت حساس منطقه است

صبح امروز علی اکبر ولایتی، رئیس هیأت موسس و هیأت امنا دانشگاه آزاد اسلامی به همراه فرهاد رهبر، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی کشور وارد تبریز شده و در بدو ورود با نماینده ولی فقیه در استان دیدار و گفتگو کردند.

حجت الاسلام آل هاشم: آذربایجان منطقه ای استراتژیک از حیث سیاسی، اقتصادی و علمی است / ولایتی: آذربایجان استوانه و موقعیت حساس منطقه است

به گزارش ائل، صبح امروز علی اکبر ولایتی، رئیس هیأت موسس و هیأت امنا دانشگاه آزاد اسلامی به همراه فرهاد رهبر، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی کشور وارد تبریز شده و در بدو ورود با نماینده ولی فقیه در استان دیدار و گفتگو کردند.

حجت الاسلام و المسلمین سیدمحمدعلی آل هاشم در این دیدار ضمن خوشامدگویی به ولایتی و تقدیر از اقدامات انقلابی در این دانشگاه گفت:  آذربایجان و شهر تبریز منطقه ای استراتژیک از حیث سیاسی، اقتصادی و علمی است.

وی ضمن تاکید بر اهمیت خاص تبریز تصریح کرد: لازم است به آذربایجان و تبریز توجه بیشتری شود.

همچنین ولایتی، رئیس هیأت موسس و هیأت امنا دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به جایگاه علمی خاص تبریز، بیان داشت:  تبریز اولین شهر دانشگاهی جهان اسلام با بیش از 600 دانشجوی از سراسر دنیا می باشد.

مشاور امور بین الملل مقام معظم رهبری تاکید کرد: تبریز و آذربایجان جایگاه والایی در توسعه علمی کشور داشته است.

وی با بیان اینکه بزرگان زیادی از این خطه برخاستند که ستون‌های محکم اسلام و تشیع هستند؛ افزود: علامه طباطبایی، علامه امینی، شهریار، آیت الله خامنه‌ای، علامه جعفری گوهرهای نابی است که تاریخ به روی خود نمونه‌های آن را ندیده است.

رئیس هیأت موسس و هیأت امنا دانشگاه آزاد اسلامی تاکید کرد: آذربایجان همین حالا هم استوانه است و موقعیت حساس منطقه است و باید توجه به این منطقه بیش از پیش باشد.


گفتنی است امروز طی مراسمی از خدمات انگجی در دوره چهار ساله مدیریت بر دانشگاه آزاد استان تقدیر و عزیز جوان پور به طور رسمی به عنوان رئیس این دانشگاه معارفه می شود.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

https://goo.gl/KrQcov
*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***