تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

پاسخ شرکت پخش فراورده های نفتی آذربایجان شرقی به کمبود سوخت در جایگاه ها

شرکت ملی پخش فراورده های نفتی در منطقه آذربایجان شرقی در پاسخ به گزارش ' کمبود سوخت و تعطیلی شبانه جایگاه ها و نبود بنزین سوپر در شهرستان اهر ' اعلام کرد: توزیع فراورده های نفتی بر اساس سهمیه کشوری است و سهمیه این شهرستان هم به صورت کامل اختصاص یافته است.

پاسخ شرکت پخش فراورده های نفتی آذربایجان شرقی به کمبود سوخت در جایگاه ها

به گزارش ائل به نقل از ایرنا، ابوالفضل روح اللهی  اعلام کرد: در آبان ماه امسال 212 هزار و 100 لیتر بنزین سوپر در 3 جایگاه و یک میلیون و 805 هزار و 600 لیتر بنزین یورو 4 در 5 جایگاه سوخت اهر توزیع شده است.
در این جوابیه در مورد تعطیلی خرده فروشی جایگاه ها اظهار شده است: در راستای سیاست های کلان شرکت از ابتدای آبان ماه امسال مقرر شده که نفت گاز مورد نیاز کشاورزان و سایر مصرف کننده ها جزء توسط فروشندگان روستایی تامین شود.
این جوابیه می افزاید: عرضه نفت گاز توسط جایگاه قطع نشده بلکه صرفا به مصارف حمل و نقل اختصاص یافته است.
در این جوابیه در زمینه تعطیلی شبانه جایگاه ها در شهرستان اهر عنوان شده است: بازدیدهای به عمل آمده و بررسی اطلاعات دوربین های مدار بسته و نیز تراکنش های صورت گرفته در سامانه هوشمند سوخت، نشان از فعالیت شبانه جایگاه ها دارد.
در جوابیه روابط عمومی شرکت ملی پخش فراورده های نفتی منطقه آذربایجان شرقی با اعلام آمادگی منطقه برای بررسی شکایت ها در زمینه کمبود سوخت با ذکر تاریخ و مکان دقیق جایگاه ها اعلام شده است: سامانه مرکز پاسخگویی 09627 به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به سوالات و مشکلات احتمالی در زمینه عرضه فراورده های نفتی در استان است.
 این جوابیه در حالی تهیه و ارسال شده که کمبود بنزین سوپر در کلانشهر تبریز هم وجود دارد و بر اساس اعلام عباس کاظمی مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‎های نفتی، این کلانشهر با سطح پوشش ٨٠ درصدی از این بنزین استفاده می کند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

https://goo.gl/9TRCQ3
*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***