تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

فرماندار اهر:

انتقاد و پرسشگری از شاخصه‌های مهم دانشجویان است/ اگر در جامعه انقد نباشد،خلاقیت و نوآوری نیز نخواهد بود

فرماندار اهر انتقاد،پرسشگری و پیگیری مطالبات دانشجویی را از شاخصه‌های مهم این قشر عنوان کرد.

انتقاد و پرسشگری از شاخصه‌های مهم دانشجویان است/ اگر در جامعه انقد نباشد،خلاقیت و نوآوری نیز نخواهد بود

به گزارش ائل به نقل از فارس، زاهد محمودی بعد از ظهر امروز در جمع اساتید و دانشجویان اظهار کرد: انتقاد حق دانشجویان است و دولت و زیرمجموعه آن از این‌گونه برنامه‌ها،پرسشگری و انتقادات دانشجویان حتی از دولت استقبال می‌کنند و به آن افتخار دارند.

وی گفت: همه ما باید با بالا بردن ظرفیت انتقادپذیری، از این ظرفیت دانشجویی در جهت پیشرفت جامعه استفاده لازم و کافی را ببریم و اگر در جامعه انتقاد نباشد قطعاً خلاقیت و نوآوری نیز نخواهد بود و ما از این‌گونه پیشنهادات سازنده قشر فهیم و عظیم دانشجو حمایت می‌کنیم.

رئیس شورای اداری شهرستان اهر،بزرگ‌ترین دغدغه مسؤولان را بیکاری جوانان و تلاش برای فارغ‌التحصیلان مراکز آموزش عالی و دانشگاه‌ها برشمرد و افزود: همه باید تلاش کنیم تا با بهره‌مندی از ظرفیت‌های دانشگاه‌ها و با راهکارهای عملی در جهت تبدیل علم به ثروت و بهره‌مندی از فناوری‌های نوین و دانش‌بنیان استفاده کرده و زمینه رشد و توسعه کشور را فراهم کنیم.

فرماندار اهر تاکید کرد: تلاش همه مجموعه دولت بر این است که برنامه‌ها و رویکردهای اصلی دولت تدبیر و امید در زمینه‌های مختلف برای رفاه عمومی محقق شود.

محمودی با تأکید بر تقویت برنامه‌های پژوهشی، تحقیقاتی و دانش‌بنیان افزود: دانشگاه‌ها نقش محوری در توسعه دارند و انتظار داریم دانشگاه‌ها با برنامه‌ریزی لازم، زمینه‌ مشارکت اساتید و دانشجویان در این‌گونه طرح‌ها را  فراهم کرده و گام‌های عملی در تولید علم و فناوری‌های نوین و روز دنیا بردارند.

وی با تأکید دسترسی آزاد به اطلاعات و دستاوردهای نوین، به خصوص استفاده لازم از فضای مجازی برای فعالیت‌های علمی،پژوهشی و تحقیقاتی اظهار کرد:اگر برنامه‌ریزی لازم از سوی دانشگاه‌ها و دانشجویان صورت گیرد، آینده‌ای روشن داشته و شاهد پیشرفت‌های چشمگیر در حوزه فناوری‌های نوین خواهیم بود.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

https://goo.gl/rVp1QX
*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***