تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

گزارش ائل از آخرین وضعیت رقیبان آسیایی تراکتور در لیگ کشورهای خود:

از حضور الجزیره در جمع ۸ تیم برتر جام باشگاه های جهان تا خط حمله آتشین الاهلی / وضعیت نامطلوب الغرافه و انگیزه بالای پاختاکور

با مشخص شدن نتیجه قرعه کشی فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا، تراکتور سازی تبریز در گروه A در کنار تیم های الجزیره امارات،الاهلی عربستان و برنده بازی پلی آف بین الغرافه قطر و پاختاکورازبکستان قرار گرفته است و ائل در گزارشی به بررسی آخرین وضعیت رقیبان آسیایی تراکتور در لیگ کشورهای خود پرداخته است.

از حضور الجزیره در جمع ۸ تیم برتر جام باشگاه های جهان تا خط حمله آتشین الاهلی / وضعیت نامطلوب الغرافه و انگیزه بالای پاختاکور

به گزارش ائل، با مشخص شدن نتیجه قرعه کشی فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا، تراکتور سازی تبریز در گروه A در کنار تیم های الجزیره امارات،الاهلی عربستان و برنده بازی  پلی آف بین الغرافه قطر و پاختاکور ازبکستان  قرار گرفته است و  این فرصت را دارند که با تقویت تیم در فصل نقل و انتقالات  از گروه خود صعود کنند.

به همین بهانه به بررسی رقیبان تراکتور می پردازیم.

الجزیره امارات بعنوان قهرمان فصل قبل لیگ امارات و سرگروه بوده که در فصل جاری جام باشگاه های جهان با استفاده از امتیاز میزبانی، در این جام حضور دارد و شب گذشته موفق شد با برتری یک بر صفر برابر اوکلند نیوزیلند جواز حضور در جمع 8 تیم برتر را کسب کند.

این تیم در فصل جاری لیگ امارات و در هفته دهم و ماقبل نیم فصل، با 4 برد، 4 تساوی و یک شکست و 16 امتیاز در رده چهارم لیگ 12 تیمی قرار گرفته است.

همچنین این تیم اماراتی در طول 10 بازی گذشته 16 گل زده و 14 گل خورده داشته است.

تراکتورسازی تاکنون 4 بار با الجزیره در لیگ قهرمانان آسیا روبرو شده که حاصل آن سه پیروزی و یک شکست بوده است و از این حیث برتری با سرخ پوشان تبریزی است.

الاهلی عربستان که بعنوان تیم دوم این گروه می باشد؛ در لیگ 14 تیمی عربستان در فاصله یک هفته تا نیم فصل با کسب 7 برد، 3 تساوی و قبول 2 شکست و 24 امتیاز در رده دوم قرار دارد.

این تیم همچنین 28 گل زده و 14 خورده داشته است و بهترین خط حمله لیگ عربستان را دارا است.

تراکتورسازی در دو بازی قبلی خود برابر این تیم عربستانی یک تساوی و یک شکست را تجربه کرده است.

لازم به ذکر است که بر اساس تصمیم کنفدراسیون فوتبال آسیا، بازی این دو تیم در کشور ثالث برگزار خواهد شد.

الغرافه قطر بعنوان یکی از حریفان احتمالی تراکتور در صورت برنده شدن در بازی پلی آف بوده که هم اکنون در لیگ 12 تیمی قطر و در فاصله یک هفته مانده به نیم فصل، با 2 برد و 4 تساوی و 4 شکست و 10 امتیاز در جای هفتم قرار دارد و وضعیت چندان مطلوبی ندارد.

این تیم همچنین 15 گل زده و 16 گل خورده داشته است.

تراکتورسازی و الغرافه تاکنون سابقه بازی مقابل هم نداشته اند.

پاختاکور ازبکستان  هم که در صورت پیروزی برابر الغرافه در این گروه حضور خواهد داشت؛ در فصل قبلی لیگ ازبکستان با 18 برد، 5 تساوی و 7 شکست و کسب 59 امتیاز دوم شده بود و انگیزه بالایی برای موفقیت در لیگ آسیا دارد.

این تیم همچنین 47 گل زده و 28 گل خورده در کارنامه داشت و فصل جدید لیگ ازبکستان هنوز شروع نشده است.

تراکتورسازی از دو دیدار قبلی خود مقابل این تیم ازبکستانی صاحب یک پیروزی و متحمل یک شکست شده بود.

سرخ پوشان تبریز نیز نیم فصل لیگ برتر را با 4 برد، 5 تساوی و 6 شکست و با 45 گل زده و 18 گل خورده و کسب 17 امتیاز در رده یازدهم به پایان بردند و باید منتظر عملکرد این تیم در فصل نقل و انتقالات برای حضور پرقدرت در لیگ قهرمانان آسیا باشیم.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

https://goo.gl/wb7rr2
*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***