تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

همزمان با روز قشر سازمان بسیج حقوقدانان صورت گرفت:

تجلیل از خانواده شهید تبریزی منا توسط رئیس دستگاه قضا / رئیس سازمان بسیج حقوقدانان: شهید جلالی از خیل شهدای حقوقدانی است که تقدیم نظام اسلامی شده است

روز قشر سازمان بسیج حقوقدانان تحت عنوان «قانون اساسی و آرمان های انقلاب اسلامی» در سالن همایش مجمتع شهید بهشتی تهران برگزار شده و در حاشیه آن از خانواده شهید تبریزی منا بعنوان شهید شاخص بسیج حقوقدانان کشور در سال ۹۶ توسط رئیس دستگاه قضا تجلیل شد.

تجلیل از خانواده شهید تبریزی منا توسط رئیس دستگاه قضا / رئیس سازمان بسیج حقوقدانان: شهید جلالی از خیل شهدای حقوقدانی است که تقدیم نظام اسلامی شده است

به گزارش ائل ،  روز قشر سازمان بسیج حقوقدانان تحت عنوان «قانون اساسی و آرمان های انقلاب اسلامی» در سالن همایش مجمتع شهید بهشتی تهران برگزار شده و در حاشیه آن از خانواده شهید تبریزی منا بعنوان شهید شاخص بسیج حقوقدانان کشور در سال 96 تجلیل شد.

Image title

در این مراسم که با حضور  آیت الله آملی لاریجانی، رئیس دستگاه قضا، حجت الاسلام محسنی اژه ای معاون قوه قضائیه، عباسعلی کدخدایی،  سخنگوی شورای نگهبان، نماینده ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین،اساتید حقوق، قضات، وکلا، مسئولین  قضائی و جمعی از حقوقدانان برگزار شده بود،  مهدی بهرامیان، رئیس سازمان بسیج حقوقدانان کشور ضمن تجلیل از حقوقدانان بسیجی به تشریح اهداف، فعالیت ها و برنامه های این سازمان پرداخت.

بهرامیان ضمن اشاره به سالروز تصویب قانون اساسی در 12 آذر ، گفت: این روز  فرصتی است بس مغتنم که از خیل عظیم حقوقدانان بسیجی که شهدای شاخصی چون شهید محمدرضا جلالی را تقدیم به انقلاب و نظام اسلامی کرده‌اند؛  در سطح کشور تجلیل و تکریم به عمل آید.

Image title


در ادامه آیت الله آملی لاریجانی طی سخنانی بیان داشت:  این که جمعیت متعهدی از حقوقدانان گرد هم بیایند، اهداف بلند انقلاب اسلامی را دنبال کنند، نسبت به توسعه حقوقی در کشور توجه داشته باشند و تلاش کنند برای برطرف ساختن مشکلاتی که در صدر امور به لحاظ بحث های حقوقی و قضائی وجود دارد؛ واقعا امیدوار کننده است وتوسعه‌ای که از جهت پیشگیری از جرم و پیشگیری از وقوع بحران های حقوقی که ناخواسته هستند از این جهت ممکن است در سطح آمادگی داشته باشیم، فرصت مغتنم و کار بسیار مهم و عظیمی است.

در پایان این مراسم از خانواده شهید منا محمدرضا جلالی که در فاجعه غمبار سرزمین منا در حج سال 94 به شهادت رسیده بود؛ توسط رئیس قوه قضائیه و سخنگوی شورای نگهبان بعنوان شهید شاخص سازمان بسیج حقوقدانان کشور در سالجاری تجلیل شد.

Image title

Image title

Image title


گفتنی است شهید محمدرضا جلالی مداح اهل بیت(ع) و از رزمندگان تبریزی مدافع حرم بود که طی سفری به همراه کاروان جانبازان در سال 94 به حج تمتع مشرف شد که بر اثر جنایت آل سعود در روز عید قربان در سرزمین منا به شهادت رسید. وی همچنین به جهت دارا بودن مدرک کارشناسی ارشد حقوق، به تدریس در این رشته در دانشگاه مشغول بود.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

https://goo.gl/B7jwTp
*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***