تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

کلیات "اشعار انقلابی" استاد شهریار رونمایی می‌شود

مدیرعامل بنیاد شهریار گفت: ​​​​​​​اثر نفیس کلیات اشعار انقلابی استاد شهریار در ۸۰۰ صفحه برای نخستین بار پس از گذشت ۳۰ سال از درگذشت این شاعر منتشر می شود.

کلیات "اشعار انقلابی" استاد شهریار رونمایی می‌شود

به گزارش ائل به نقل از تسنیم،  مسعود جاور در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: «بنیاد شهریار» همزمان با یکصد و دهمین سالگرد میلاد سیدالشعراء انقلاب اسلامی استاد سید محمدحسین شهریار مراسم تجلیل مقام ادبی آن شاعر اهل‌بیت (ع) از کلیات اشعار شاعر در حول موضوعات و منویات انقلاب اسلامی به نام «شهریار و انقلاب ملت» در فرهنگسرای نیاوران رونمایی می‌کند.

وی با بیان اینکه در این مراسم حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمدعلی آل‌هاشم، نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام‌جمعه تبریز حضور دارد افزود: سیدعلی موسوی گرمارودی، شاعر نامی انقلاب اسلامی نیز در پیرامون مقام ادبی استاد شهریار و نقش و تأثیر آن شاعر بزرگ معاصر در اعتلای ادبیات انقلاب اسلامی سخنرانی می کند.

مدیرعامل بنیاد شهریار گفت: همچنین ساعد باقری، سراینده سرود رسمی جمهوری اسلامی ایران نیز قطعاتی از سروده‌های خود را اجرا می‌کند.

جاور در مورد شاهکار تاریخ ادبیات انقلاب اسلامی «شهریار و انقلاب ملت» اعلام کرد: این کتاب در حجمی قریب به 800 صفحه به‌انضمام دستخط‌های شاعر حاوی چند نسخه دیگر از جمله یگانه عکس استاد شهریار در لباس روحانی و نقل رؤیای معروف آیت الله مرعشی نجفی طی نامه ممهور به سجع و مهر آن مرجع فقید به اهتمام بنیاد شهریار و همکاری «انتشارات ایز» منتشر شده است که در این مراسم این رونمایی می‌شود.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

https://goo.gl/FC27es
*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***